cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zdrava vitkost za vse življenje

clock-img

07.12.2006, 12:08

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

A bi se mi katera pridružila in 35 dni hujšala z mano po tejle knjigici? Samo mora met rada ananas in sadje. Se pa lahko veliko je.
Temelji na ločevanju, samo da ni tako dolga kot 90dnevna, pa meni je bolj fajn. Bi bilo pa fino met družbo, tako malo za vzpodbudo.

clock-img

07.12.2006, 12:20

clock-img

Veverička

pencil-img

324

Aha, lahko.... ampak po praznikih...user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.12.2006, 12:58

clock-img

Anonimen

po praznikih...user posted image user posted image user posted image  takrat obvezno!!!user posted image

clock-img

07.12.2006, 18:53

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kaj pa je to zaena knjigica? Kje se jo dobi? A je v elektronski obliki?

Drugače pa če izvem za kaj se gre,. lahko po praznikih... tko kot ostale

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.12.2006, 12:00

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

Na žalost ni v elektronski obl, izdala jo je založba Učila. Bi bilo pa fino po praznikih ja user posted image user posted image

clock-img

13.12.2006, 12:21

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

35 dni user posted image user posted image  Ajoj. Da ni mogoče 3,5 dni? user posted image

In koliko kilogramov minusa obljubljajo?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

15.12.2006, 11:12

clock-img

vsiskupi

pencil-img

9

Jaz sem se to že enkrat šla. Ful je fajn. Preverjeno 7 do 8. In ostane na minusu. Zdaj po praznikih mam namen še eno rundo. Ker še nisem prišla čisto tja kjer bi rada bila

_____________________________

ko smo skupi nam je fino

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem