cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zaspancek med dojenjem

clock-img

17.03.2008, 19:32

clock-img

lik

pencil-img

27

punce,prosim za pomoc!imam 3 tedne starega sincka.polno se dojiva,ceprav imam tezavo,ki je ne znam odstraniti.Ko se otrocek doji za po nekaj kratkih minutah zaspi ob dojki,potem pa ga ni vec moc zbuditi na noben nacin.poskusala sem z zgeckanjem,scipanjem itd pa nic ne pomaga.Ko ga polozim v posteljico pa se takoj predrami potem pa jok do neba ker je lacen.Normalno,ko pa naredi samo nekaj pozirkov.Tezava je v tem,da mi mleka ostaja,zaradi cesar imam bolece dojke,otrok bi bil 24 ur na dan priklopljen name,rezultat tega pa je utrujenost,otrocek je non stop lacen pa se nemiren.Jesti pa noce,ker ga tako zelo uspava.Ima katera podobne izkusnje?Meni se ze mesa,ker si res zelim dojiti.Prosim pomagajte!!

clock-img

17.03.2008, 19:57

clock-img

suzanamai

pencil-img

1215

Tudi jaz sem imela enake težave na začetku. potem sem ji enostavno tako nagajala, da ni zaspala na dojki. Glasno sem jo ogovarjala, jo žgečkala, vlekla za ušesaka, po nosku.... Saj bo minilo, na začetku so večinoma vsi bolj zaspančki. Kaj pa če ga pustiš tam kjer se dojita?

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

clock-img

17.03.2008, 20:12

clock-img

panda22

pencil-img

63

Pri moji hčerki je bil in je še isti problem, da mi zaspi na dojki. Zato so mi svetovali, da jo žgečkam po nogicah, da je budna in da vleče. 

clock-img

17.03.2008, 20:50

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

glasna gasba, žgečkanje, pogovarjaj se
A je bil kaj zlateničen?

clock-img

17.03.2008, 21:07

clock-img

mali007

pencil-img

116

pri mojem sem morala stalno potresati z dojko (tako kot če mu hočeš vzeti dudo, ki jo bo potem še bolj zagrabil), drugače pa žgečkanje po nogicah (precej močno).

srečno

clock-img

17.03.2008, 23:05

clock-img

december06

pencil-img

624

Mi smo tudi bli zaspančki, samo pri nas še mleka ni blo na pretek in se sploh ni trudil in je bil kar zadovoljen, tako, da tudi ko sem ga položla v posteljico ni jokal. Pa smo rešli problem s flaško. Moje izčrpano mleko in dodatek. Za povrh sem dobila še mastitis. Smo pa po slabih dveh mesecih pristali kar na dodatku, ker enostavno ni šlo.

Pri nas tudi nobena finta ni pomagala. Probaj z vsemi naštetimi in mogoče naj bo vse bolj glasno...

Srečno.

clock-img

18.03.2008, 09:21

clock-img

Azzurra

pencil-img

1183

Tudi pri nas je ista pesem, se prisesa kot nora, povleče in zaspi kot top. In ne pomaga nič, ma nič!!! Imam še enega otroka, 20 mesečnega fantka, ki med dojenjem punčke stalno skače okoli naju, jo boža, kriči in se glasno pogovarja z njo, ma tudi če mu pade traktor na tla, da se stresejo, tamala ne reagira sploh. To je res hudo. Že tako ni dosti mleka, tako ga je še manj in obroki trajajo in trajajo. Res, da tamala vidno napreduje, a to odkar dobiva flaško. Dojko pa ima za dudo. Ne vem koliko časa bo šlo tako naprej, že zaradi tavečjega sinčka ona ne more bit 24 ur na dojki. Hudo je, meni najbolj.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

clock-img

18.03.2008, 12:34

clock-img

december06

pencil-img

624

Aja, sem se spomnila, da je to pri nas trajalo tja nekje do 5 tedna. Potem pa se je že sam začel jokat, da je lačen.

Tako, da potrpi še malo pa bo.

clock-img

18.03.2008, 12:51

clock-img

lik

pencil-img

27

Hvala vsem za pomoc.Se bom se trudila naprej,ker si zares zelim dojiti.Saj danes pa kar lepo sesa,oziroma se malo manj trudim,da ne bi zaspal.Ocitno s casom to res mine.

clock-img

18.03.2008, 15:30

clock-img

Anonimen

Moji tudi nobeno žgečkanje ni pomagalo. Bila je zelo shirana in niti vleči ni mogla. Ampak sem kar vztrajala.

Po podplatih je še zdaj nič ne žgečka.....najbolj je zažgalo to, da sem ji spodnjo čeljust majala gor in dol. Potem se je spomnila, da mora še malo vleči.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem