cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zascita

clock-img

06.05.2009, 19:30

clock-img

156sw

pencil-img

77

Zdravo,
zanima me kateri matericni vlozek se bolje obnese, ima manj stranskih ucinkov oz. kaksne so vase izkusnje- mirena ali matericni vlozek oblozen s svincem? Bolj me zanima druga varianta.user posted image
Hvala za odgovore.
LPuser posted image

clock-img

07.05.2009, 21:31

clock-img

Anonimen

Sama nisem še nikoli poskusila nobenega vložka. Vsebuje pa mirena hormone, tako da je podobno kot tabletka, le da pač ni obveznosti jesti le teh vsak dan. Kolegica si ga bo dala ven, ker ima vsak dan moteče glavobole. Po moje se pogovori z G, ki tr pozna, potem pa probaj. Saj je praktično neboleče. Sama sem bolj za tabletke, ki pa jih moram sedaj nehati jemati, ker imam po porodu težave s hormonskim delovanjem in se mi mora telo brez vsakršne kontracepcije samo vzpostaviti. Tako da bo v uporabi Durex z okusi in vonji. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem