cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zaprtost

clock-img

05.12.2005, 20:03

clock-img

amy26

pencil-img

3072

težave imam pri odvajanju blata (12 dan po porodu) ali smem piti kakšen sirup ali tablete za odvajanje, ne da bi moj pikec user posted image  imel krče.

clock-img

05.12.2005, 20:12

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Ja amy to je zaradi porodu tudi sama sem imela isto in sem mislila da me bo razgnalo ker nisem in nisem mogla  odvajat blata pol pa sem šla v lekarno in so mi dali svečke(jih sama lahko kupiš brez recepta - imenujejo se GLICERINSKE SVEČKE) te pa so učinkovale v pol ure. Res se ti splača ne vplivajo na dojenje ker jih ne ješ . Tudi sama sem bila na istem in me je odspodaj že tko vse bolelo kot bi rodila ko sem hotla jit na velko potrebo potem pa se je vse lepo uredilo.

Kupi jih ...itak boš porabla samo eno pa bo vse O.K.

P.S.: Tam ti bodo rekli da jih ne smeš uporabljat kar tako in velikokrat ampak samo za resne potrebe in da se ne boš vstrašla to kar imamo po porodu je resen problem ker moraš odvajat blato.

clock-img

05.12.2005, 20:14

clock-img

Anonimen

Glicerinske svečke user posted image
Brez njih bi tudi jaz umrla.

clock-img

05.12.2005, 20:49

clock-img

sky

pencil-img

305

V MB porodnišnici jih "talajo" po porodu. Glicerinske svečke namreč.

_____________________________

BK.

clock-img

05.12.2005, 21:06

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

nam so že v porodnišnici prinesli Donat. jaz sem ga še nekaj časa pila, dokler se mi ni prebava uredila. na tešče zjutraj popiješ cca 3dcl segretega Donata. poješ zajtrk in "voila". nič ne škodi dojenčku in ne poleni prebave.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

05.12.2005, 21:29

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Jaz sem že v porodnišnici dobila čaj za odvajanje. Sem letela kot strela.  user posted image

clock-img

06.12.2005, 09:39

clock-img

kati*

pencil-img

649

meni je pomagal Donat ... lahko pa tud cedevito piješ (veliko cedevite ima odvajalni učinek - jaz jo spijem vsaj kak liter na dan ) ... lahko tudi šalčko kave (to mene tud ful požene)

in vse našteto pri nas nič ne vpliva na malega

_____________________________

lp, K

clock-img

06.12.2005, 10:59

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Donat je mojega melega v porodnišnici ful zvil.user posted image Jaz sem se tudi namatrala in pol ure na wc-ju čepela. Bolelo je ko hudič, ampak je bilo potem vedno bolje.
Če pa ne gre, pa raje svečke uporabi.

LP, Petra

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem