cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zaprtost

clock-img

02.04.2008, 21:30

clock-img

maša*

pencil-img

333

Zdaj uspešno hujšam, amapk imam en problem - ne grem na wc. Kaj priporočate? (prosim ne rečt jogurtov in donata, ker se stanje samo še poslabšauser posted image ). Tudi kivi jem na tešče, ampak mi ne pomaga.

kakšen predlog?

hvala.

clock-img

02.04.2008, 21:32

clock-img

N _ B

pencil-img

2844

odvajalni čaj ali zeliščne tbl

clock-img

02.04.2008, 21:40

clock-img

simona9

pencil-img

50

Namočene suhe slive- čez suhe slive naliješ vodo, pustiš čez noč stati, zjutraj vse skupaj zaužiješ. Lp

clock-img

03.04.2008, 07:31

clock-img

Luni

pencil-img

1371

Meni najbolj pomaga, ne boš verjela, kolikor morem čimbolj tople vode zjutraj na tešče. Vsaj dva dcl. Imam težave s hemeroidi in moram sploh paziti na odvajanje. Sem imela vedno kronične težave glede odvajanja, odkar pijem skoraj vročo vodo (toliko, da lahko spijem), se je stanje 300% izboljšalo.

_____________________________


clock-img

03.04.2008, 07:34

clock-img

urskas

pencil-img

683

Namočene suhe slive- čez suhe slive naliješ vodo, pustiš čez noč stati, zjutraj vse skupaj zaužiješ. Lp



tudi jaz priporočam!
Pa še dobro je - kot kompot.

clock-img

03.04.2008, 07:36

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Poskusi z lanenimi semeni, sigurno pomaga, dobiš pa jih skoraj v vsaki trgovini. Ena žličko na dan zmešaš z jogurtom al pa kar same poješ in drug dan boš mela že vredu prebavo. Men to vedno pomaga. Al pa kup si sok aloa vere, to je tud ful fajn za prebavo, ker ti čisti organizem in posledično greš tud na wc.

clock-img

03.04.2008, 09:50

clock-img

mayy

pencil-img

321

V lekarni kupi PORTALAK sirup. Se dobi brez recepta in ne povzroča odvisnosti.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

03.04.2008, 10:00

clock-img

facka

pencil-img

789

klistir, sploh pri postu naj bi bil obvezen

clock-img

03.04.2008, 11:52

clock-img

ma&he

pencil-img

143

Men je najbolj pomagal sok pomaranče na tešče, spij ga 2 dcl pa aml ga ogrej v mikrovalovki!

clock-img

03.04.2008, 15:38

clock-img

maša*

pencil-img

333

hvala za nasvete. sem danes šla po odvajalni čaj, če ne bo pomagalo pa po sirup. user posted image

Pomarančni sok na tešče mi nič ne pomaga, suhiv sliv in njihovega soka pa ne smem, zaradi diete.

clock-img

03.04.2008, 17:05

clock-img

gojska

pencil-img

1128

a piješ dovolj vode ? Ni hujšanja brez vode. Pij jo cel dan po malem, pa ne premrzlo.

clock-img

03.04.2008, 17:08

clock-img

Volga

pencil-img

9346

A ješ dovolj? Ker če ne ješ dovolj, kot ene na enit temi en jogurt pa jabolko na dan, potem tudi nimaš kaj odvajat.

clock-img

03.04.2008, 20:38

clock-img

maša*

pencil-img

333

vode spijem okoli 1,5l do 2 litra na dan. jem pa tudi dovolj in raznoliko (zajtrk sadje; malica - jogurt; kosilo, večerja).
ampak čeprav jem zdravo in pijem dovolj vode ne pomaga nič...ne grem na wcuser posted image .

clock-img

03.04.2008, 21:14

clock-img

Maratonka

pencil-img

32

pomoje bi bilo dobro, če bi spila še malo več vode. vsaj 2litra vsak dan. zelo mi je čudno, da ti donat ne pomaga. si ga probala pit dlje časa, vsaj 14dni? ker nekaterim vem da pomaga šele po nekaj časa, nekaterim pa suuuper pomaga od prvega dneva naprej, pa potem po parih tednih postane prevročeuser posted image
sicer pa, dovolj hrane - in veliiiikooo zelenjave.
srečno na wcju user posted image

lep pozdrav!

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

clock-img

04.04.2008, 09:05

clock-img

mayy

pencil-img

321

Tudi meni ni donat nikoli pomagal. Zadaj ko pa jem ločevalno, zjutraj na tešče popijem 0.5l tople vode, za zajtrk jem sadje grem na wc vsak dan, včasih pa nisem šla tud po 1 teden pa sem velik jedla.

Maša* kako je s tabo je kaj pomagalo?


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

04.04.2008, 16:53

clock-img

maša*

pencil-img

333

Ne...user posted image včeraj sem spila odvajalni čaj in 3dcl donata. Nič!.

Za zajtrk jem vsak dan kivi in še mogoče kakšno slivo, nekatrine ali jagode pa NIČuser posted image
Mogoče bi morala it k zdravniku, ker danes je že 3 dan pa nisem še šla na WC.

clock-img

04.04.2008, 17:21

clock-img

gojska

pencil-img

1128

donat se spije na tešče . Slab deci se ga segreje, da je mlačen!!!!!! Če ga spiješ liter je učinek glih kontra.
Tud jaz sem dostikrat zaprta in nikoli mi ne pomaga ista svar kot prej. Včasih ena suha marelica naredi vse, včasih celo čokolino, včasih ovseni kosmiči. Redno odvajanje je zelo pomebno samo, če gre za tri dni ti ni še treba k zdravniku. Pij po požirkih dovolj vode, najbolje mlačne. Če se spije dva deci na dušek greš čez deset minut lulat in to je to. Telo ne absorbira nič, samo splakuje z dobrimi stvarmi vred črevesje.

clock-img

15.04.2008, 21:01

clock-img

Tende

pencil-img

96

Laneno olje, žlička na tešče. Čez pa spiješ še kozarec vode, ampak ne mrzle!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem