cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zaprtje

clock-img

12.10.2008, 09:22

clock-img

maxi133

pencil-img

152

Pozdravljene!
Moja 6 mesečna hčerkica je zadnje dni precej zaprta. Se trudi kakat, se napenja in postane čisto rdeča v obraz, nato pa pogledam v pleničko in zagledam en trd bobi.... Se mi prav smili. S čim bi ji lahko zmehčala blato, da bi šla laže kakat?
Vsaka izkušnja je dobrodošla!
Hvala!

clock-img

12.10.2008, 09:40

clock-img

lotty4

pencil-img

402

Poizkusi s čajem, čimveč tekočine. Če pa že jesta na žličko ji daj kakšno žličko sveže naribanega jabolka.

clock-img

12.10.2008, 10:03

clock-img

mafi

pencil-img

4506

slive, hruške, jabuk, čaj,... stem reguliram naši pikici, pa se kar odnese.

lp

clock-img

12.10.2008, 11:24

clock-img

s.

pencil-img

639

sok namočenih sliv

clock-img

14.10.2008, 10:52

clock-img

Anonimen

Če ne dojiš in uporabljaš Aptamil- jaz uporabljam Aptamil Comfort. Iz enkrat na štiri dni kakanja smo prišli na vsak dan.user posted image

clock-img

15.10.2008, 20:46

clock-img

renatka

pencil-img

82

Prosim za pomoč! Moja punčka je stara 9 tednov in je že 2 dni zaprta, se samo dojima in do zdaj mi je kakala skoraj pri vsak obroku, zdaj pa je že 2 dni zaprta. Ful pazim kaj jem ker je imela kolike, zdaj pa več ne vem kaj naj jem.

clock-img

17.10.2008, 18:11

clock-img

maxi133

pencil-img

152

Kot sem že nekje napisala, mi je moja patronažna svetovala, da če otrok par dni ne kaka (pri dojenih je baje normalno tudi 10 dni...user posted image ), daj ji zjutraj na tešče 1dcl vode in 5 žličk sladkorja. Jo bo sigurno spucalo! Jst sem ponavadi počakala kake 4 dni in potem ji to dala in je vedno delovalo. Če jo pa ful napenja, pa daj ji kar prej!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem