cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zanima me...

clock-img

15.05.2006, 20:45

clock-img

Anonimen

...katera krema proti celulitu po vašem mnenju učinkuje oz. ste z njo zadovoljne. Še nikoli nisem kupovala kaj takega sem bolj mnenja da to ne deluje a vseeno bi poiskusila kaj preizkušeno dobrega ....saj veste da deluje ne le za v omaro.


Hvala za vaše odgovore!!

clock-img

15.05.2006, 20:46

clock-img

dory

pencil-img

8852

Eh kje pa...probala in nc...nateg bi rekla....

clock-img

15.05.2006, 21:13

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Poleg kreme je treba tudi migat in delat vaje. Jst imam trenutno Niveo (šele 1 teden, zato ne vem kaki bodo rezultati). Če ne misliš nič delat, pol ej brezveze se mazat s kako kremo.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

15.05.2006, 21:16

clock-img

Anonimen

menda je una dobra za masažo sivih celic ... user posted image

clock-img

16.05.2006, 05:10

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Pomaga vodna aerobika.

clock-img

16.05.2006, 06:49

clock-img

dory

pencil-img

8852

Poleg kreme je treba tudi migat in delat vaje


LP, D

aja? no mislim,da to vsaka ze ve, da brez vadbe+enormnih kolicin vode ni nic....ampak dejansko,ko se te prime celulit ne pomaga nic...moja svakinja je hodila na bolece masaze...dokler je hodila,se je stanje izboljsalo, koj je nehala se je celulit nabral nazaj...

clock-img

16.05.2006, 08:08

clock-img

Anonimen

To da je potrebna telovadba dobro vem. Le zanima me če kombiniraš z kako tako kremo ali pomaga ali je to vse le larifari?
In če - katero kremo ste imele ??

clock-img

16.05.2006, 08:20

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

No, jaz imam in bom imela še naprej kremo od Loreala. Z njo sem bila še najbolj zadovoljna, rezultati so kmalu vidni.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

16.05.2006, 09:18

clock-img

katis

pencil-img

975

Jaz poleg fitnesa uporabljam Body sculp od Oriflame-a (1x dnevno) pa tudi Toning Cream na bazi morskih alg (tudi Oriflame, 1xdnevno).

Meni se rezultat precej pozna. Celulit se zmanjšuje, koža postaja prožnejša in napeta, struktura je izboljšana. Celo strije so manj vidne.

Vendar pa sama pazim tudi na to, da se ob mazanju vedno poskušama dobro zmasirati, ker mi je celo lekarnarica rekla, da ni toliko važna krema (ko sem ravno kupovala Vichy pred letom) ampak sama masaža in redna uporaba (1-2x dnevno).

Torej punce, veselo mazat. Kar vam pač pod roke pride. Al pa aktivirajte svoje drage, da vas konkretno premasirajo :)

Lp user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

16.05.2006, 12:21

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Če bi bile rade brez celulita se zdravo prehranjujte in redno telovadite - to je pravi recept. Pa veliko tekočine je treba popit; pa ne mislim coca-cole. No, pri meni to vsekakor deluje.

Sedaj sem sicer nosečka in celulit se počasi a vztrajno nabira, ampak ni hudič, da se ga po porodu ne bom znebila.

Raznim kremicam pa jaz ne verjamem kaj dosti.

clock-img

16.05.2006, 12:27

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

Je že katera probala hypoksi terapijo? Baje se obnese, ampak če časopisom verjameš, se itak vse obnese.

clock-img

16.05.2006, 13:27

clock-img

Anonimen

pomaga, če piješ dosti vode. Krema? Prej bi rekla, da pomaga masaža s katero si vtiraš kremo noter.

Recept:
- piti vodo, vodo, vodo
- pod tušem si predel, kjer je celulit najbolj izrazit polivaj izmenično mrzla/topla voda - pospeši prekrvavitev
- po tuširanju si eno fajn olje vmasiraj na tem predelu.
- po masaži si predel še malo poklofutaš - da je koža rdeča.
- telovadba itak.

Tako delaš par mesecem in rezultat bo viden. Preverjeno.

Nosečniški celulit jaz ne štejem med celulit, ki se pojavi predvsem zaradi hormonov in ponavadi zaradi dojenja izgine. No vsaj meni je.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 16.5.2006 13:29:10 >

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem