cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zamrznjeno mleko

clock-img

02.04.2006, 23:31

clock-img

Anonimen

nekaj me zanima.
Mleko iztisnete in ga date v zmrzovalnik- v cem? v kaksni flaski?
Kaj potem naredite. Ga najprej odmrznete ali ga kar takoj segrejete oz kako to izgleda?

clock-img

03.04.2006, 00:06

clock-img

Stajerka

pencil-img

138

Jaz sem imela aventovo črpalko. Avent ima cel sistem s plastičnim nastavkom za črpanje mleka v njihove vrečke (za enkratno uporabo), katere potem daš v zmrzovalnik. Ko potrebuješ mleko, vrečko postaviš v vročo vodo in odtališ. Nato vrečko vpneš v isti plastični nastavek kot si prej črpala mleko, nanj priviješ dudo in to je to.

V tem času je Avent "posodobilo" sistem in črpaš v male lončke. Vsi aventovi izdelki pa imajo iste navoje, tako da ni težav.

_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

clock-img

03.04.2006, 00:30

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Avent ima cel sistem s plastičnim nastavkom za črpanje mleka v njihove vrečke (za enkratno uporabo), katere potem daš v zmrzovalnik. Ko potrebuješ mleko, vrečko postaviš v vročo vodo in odtališ. Nato vrečko vpneš v isti plastični nastavek kot si prej črpala mleko, nanj priviješ dudo in to je to.



Jaz sem zamrzovala svoje mleko na isti način.
Lahko pa kupiš samo njihove vrečke, pa mleko daš v stekleničko, ki jo pač imaš doma.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.04.2006, 10:14

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Jst sem shranjevala v aventovih lončkih.Ko sem predvidevala,da bom rabila mleko,sem ga postavila v hladilnik in ga potem porabila čez kakšne dve uri.Tako so mi tudi svetovali v laktariju v porodnišnici.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem