cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zakaj nezna piti iz kozarcka?

clock-img

03.12.2009, 15:36

clock-img

soncica01

pencil-img

278

Nekaj me zanima, ne vem, ali prehitevam, ali zamujam, ali pa je ravno pravi čas za pitje iz kozarčka.

Namreč, punčka je stara 10 mesecev, vodo, sokove, čaj, vse ''zna'' piti samo iz flaše s cucljem (tako kot adaptirano mleko zvečer), probala sem ji dati iz kozarca pa ne gre, tudi lonček Tomme Tippee sem ji nabavila pa ne zna - nastavek za pit samo grize in se igra z njim.

Povejte mi, kaj naj naredim, ali to mine in je še čas za to? Ali pa je potrebno zamenjati lonček. Mislila sem, da so ti lončki prehodni med flaško s cucljem in navadnim kozarcem in so tako ''nujno'' potrebni.


Hvala vsem za nasvete.

clock-img

03.12.2009, 16:09

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

A ti znaš tudi takoj vse :)
ne znaš
vaja dela mojstra

clock-img

04.12.2009, 07:55

clock-img

Angel_Tian

pencil-img

1114

lahko še pa tudi s slamico poskusiš...
sicer je pa naš tamali znal najprej pit iz 1,5 litrske flaše, potem takoj za tem pa še iz kozarca user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

clock-img

04.12.2009, 07:56

clock-img

Anonimen

angel_tian....




OJLA!!!!








user posted image

clock-img

04.12.2009, 10:05

clock-img

Angel_Tian

pencil-img

1114

kaj je miška?
pa je ja jasno, da mora štajerc znat iz flaše pit user posted image user posted image


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem