cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zakaj boli

clock-img

12.11.2006, 15:30

clock-img

2mama

pencil-img

425

sem pet mesecev in pol po CR. se dojim, in sicer enega dvojcka polno, drugega samo se ponoci (tako je ze dva meseca). kaksna dva tedna je zdaj, kar me boli spodnji del trebuha - podobno kot menstrualni krci. menstruacije se nimam. je imela ali ima katera podobne tezave? je mozno, da se pocasi napoveduje menstruacija?

clock-img

12.11.2006, 21:27

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Ne vem, kaj bi tvoje bolečine lahko pomenile. Vem pa, da lahko menstruacijo dobiš še medtem, ko dojiš.

Srečno user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

12.11.2006, 22:07

clock-img

žanai

pencil-img

176

Ojla!

Tudi jaz sem v fazi odstavljanja. Dojim  le še 1-2 krat na dan in tudi jaz imam občasne rahle bolečine v križu, pa ob jajčnikih, v trebuhu, pa spremembe razpoloženja.... že kak mesec mislim, da bom dobila menstruacijo, pa je še nisem. user posted image
Počasi bo že prišla...

Ah, ti hormoni!

clock-img

13.11.2006, 12:53

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Ne vem, kaj bi tvoje bolečine lahko pomenile. Vem pa, da lahko menstruacijo dobiš še medtem, ko dojiš.



Predlagam obisk G. Sem pa jaz kljub polnemu dojenju dobila M dva m po porodu in točno 11m od zadje M.user posted image  

clock-img

17.01.2007, 11:42

clock-img

stenx

pencil-img

42

živjo

tud jaz sem 6 mes. po car.rezu in tudi mene dostikrat boli (špika) določen predel v trebuhu (večkrat na levi strani) .Včasih dol , pr strani zadaj-nič jasn.sem že hotla k ginekologu pa se kr ne spravm.Sem že hotla to temo sama odpret pa sem jo hvala Bogu našla. Dojim še vedno, uvajamo pa GH.

lp,

clock-img

17.01.2007, 12:07

clock-img

Nyah*

pencil-img

1972

Mislim, da je pri vas, ki ste rodile s CR malo drugace s krcenjem maternice nazaj v prvotno stanje in lahko bolecine pomenijo tudi to. Vsekakor ce so bolecine hude, stopi do G.

Je pa res, da tudi jaz, ko mi je zmanjkovalo mleka, sem dobila prvo kao M, bolelo je ko user posted image , je pa to zato, ker se med dojenjem maternica hitreje krci, ko pa zmanjsujes dojenje, se tudi to upocasni. Tako je meni rekel G.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem