cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zakaj

clock-img

21.01.2007, 18:45

clock-img

Laubica

pencil-img

4493

Včeraj sem na svoj roj. dan zvedela da je storil samomor ,kolega star 38 let in pustil za sabo 2 sinčka stara 7 in 9 let ter ženo in starše.Meni je tako hudu ker ne razumem ZAKAJ?????Prav jezna sem nanj da je to narediluser posted image in tamlajši sin je od mojga sosošolec in prijatelj-groza

clock-img

21.01.2007, 20:35

clock-img

brina_3

pencil-img

743

moje sožaljeuser posted image

clock-img

21.01.2007, 20:51

clock-img

max23

pencil-img

91

sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.01.2007, 21:01

clock-img

eya

pencil-img

4615

Iskreno sožaljeuser posted image . Zakaj je to storil, pa verjetno ve le on sam.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

22.01.2007, 07:17

clock-img

srki

pencil-img

9222

Moje iskreno sožaljeuser posted image .

Odgovora pa verjetno ne boš izvedela nikoli, vzrok je odnesel s sabo.

clock-img

22.01.2007, 10:57

clock-img

til

pencil-img

574

user posted image Iskreno sožaljeuser posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

clock-img

22.01.2007, 11:00

clock-img

Laubica

pencil-img

4493

Hvala vam za izrečeno sožaljeuser posted image in nemorem vam opisat kako me je to psihično šokiralouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2007, 11:36

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  moje sožalje
Aprila 2005 je nas zapustil moj najboljši kolega, pa se še zdaj sprašujem zakaj. Trpela sem skoraj 4 mesece intenzivno, ker od njega tega nikoli nisem pričakovala. Še pred leti, ko se je obesil en drugi v našem kraju, naše generacije, je ta  kolega rekel: " obesit se pa res nikoli ne bi mogel, kok je mogel"....hudo je, razumem te, vendar boš počasi prebolela. Pusti času čas.

Žalovanje je del razuma in ne išči vzroka zakaj je to naredil, se ne izplača, ker je bolje, da je to odnesel s sabo, najslabši je tisti del, ko izveš čemu je to naredil, ker potem vsak samo išče kaj bi lahko naredil, da se to nebi naredilo, vsaka pesem malo bolj žalostna te napeljuje kot da vidiš v tej pesmi njega....in najhujše za tvojo dušo, da dobiš občutek krivde. Upam da me razumeš kaj ti hočem povedati.

clock-img

22.01.2007, 12:37

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Iskreno sožalje!!user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

22.01.2007, 21:57

clock-img

Laubica

pencil-img

4493

Nati -hvala za razlago in tolažbo,pa veš da sem razumela in zdaj malo drugač mislim na touser posted image user posted image

clock-img

23.01.2007, 13:50

clock-img

sonchek

pencil-img

3445

Moje sožalje user posted image user posted image user posted image
..mi je resnično zelo hudo in kar strese me ko slišim za kakšno tako tragedijo, kot da je ni že tako dosti...in tudi sama se Nehote sprašujem, kaj more priti človeku, da naredi kaj takega....
...upamo lahko samo, da mu je sedaj lepše...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem