writing-img

za vse ki telovadite..

clock-img

07.07.2008, 09:15

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

jaz že 8dni telovadim eno telovadbo ki je res dobra za trebuh..dolga je 35minut in samo za trebuh..povem vam da se pošteno prešvicaš..če jo želite imeti jo povlecite dol iz neta-Billy Blanks je voditelj.jaz sem jo dobila na Mininovi...lahko napišete Taebo,najbolje pa da kar Billy Blanks..res priporočam..res da po osmih dneh še ni ne vem kakšnega učinka a se kar bolje počutim..samo priporočam da telovadite na prezen želodec!!!!mi je bilo prve dno kar slabo..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

07.07.2008, 09:36

clock-img

puncica

pencil-img

9847

vsaka telovadba je boljša od nobene telovadbe user posted image in verjetno se po vsaki počutiš bolje sicer pa bravo zate user posted image , da si začela, samo da te ne bo prehitro minilo, glede na to da telovadiš zdaj vsak dan.

clock-img

07.07.2008, 10:03

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

kaj po meilu lahk pošlješ? Če gre bi lepo prosla, ker mi nedela ono sr...e za dol vlečt.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

07.07.2008, 10:05

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

vsaka telovadba je boljša od nobene telovadbe user posted image in verjetno se po vsaki počutiš bolje sicer pa bravo zate user posted image , da si začela, samo da te ne bo prehitro minilo, glede na to da telovadiš zdaj vsak dan.



...in to po 35 minut in to samo vaje za trebuh. ja, tudi jaz upam, da te ne mine prehitro.

clock-img

07.07.2008, 11:11

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Kolikor vem, Billy Blanks uči neko varianto sky-bo user posted image

clock-img

07.07.2008, 11:19

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

ja tae bo..po mailu ne morem pošiljat ker gre prepočasi..sem že probala..sej trebuh je oj edini problem,tko da sem res vztrajna..res se mi ker dan ne da pa se prisilim..sam pogledam trebuh in že me mine,da ne bi telovadla

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

14.07.2008, 10:28

clock-img

Anonimen

mininovi? enostavno ne vem kje naj najdem user posted image  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem