cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

za tiste, ki dojite samo še zjutraj in zvečer

clock-img

24.02.2010, 20:48

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Našega 10 mesečnika dojim samo še zjutraj in zvečer. Tako bom obdržala še 3 mesece, dokler ne gre v varstvo, ker mi je tako svetovala tudi P. Ponavadi ga podojim ob 8.00 potem ob 10.30 cca pa dobi malico. Zadnje dva dni pa se dogaja. da eno uro po dojenju že hoče jest. Pediatrinja peavi, da ziher ni lačen, jst pa mislim, da če se bo še ponovilo, mu bom kr dla še zajtrk po dojenju. Kako ste ve to reševale?

clock-img

24.02.2010, 21:08

clock-img

Ribi Bibi

pencil-img

285

Pri meni je ob dojenju samo zjutraj in zvečer relativno hitro zmanjkalo mleka. Naša sicer ni kazala nobenih znakov lakote, je pa začela hujšat, zato sem jo enkrat stehtala pred in po podoju in je revica dobila pri 8h mesecih komaj 50ml obroka user posted image . Takrat sva na hitro zaklučli z dojenjem in od takrat pije AM.

clock-img

24.02.2010, 21:41

clock-img

melanija

pencil-img

934

Moja je tudi stara 10 mesecev pa se podojiva zjutraj tam nekje med 5 in 7 uro(lahko da se dojiva tudi 2x v tem času). Potem ko vstane dobi takoj zajtrk to je med 7.30 in 8.00(kruh + kakšen namaz ali čokolino). Ni važno če se pol ure prej dojiva, ko vstane hoče zajtrk. Malico ima ponavadi tam med 9-30 in 10.00 (včasih dobi jogurt, skuto, če smo pa zunaj tudi kak frutek). Kosilo ponavadi moram kar pohitet ker ga hoče jesti že takoj ko je 11 ura mimo in se dobesedno napoka - kot da ni še nič jedla.

Če vidiš da je lačen mu daj jesti, ne vem pri desetih mesecih, da ti zdrži dve uri in pol samo z dojenjem - meni se to zdi malo glede na to koliko moja pupa poje.Kako pa naj ped. ve da ni lačen - kaj ga je vprašala. Naredi po svoje tako kot ti čutiš in vidiš pri otroku.

< Sporočilo je popravil melanija -- 24.2.2010 21:43:11 >

clock-img

24.02.2010, 21:42

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ne oziraj se na P in mnenja, da ziher ni lačen. Če bi jedel, mu daj za jest. Jaz mojo dojim za uspavat, to je zjutraj in zvečer pa včasih čez dan. No in zjutraj po dojenju komaj zdrži eno uro, pol je pa že ful lačna.

clock-img

24.02.2010, 22:33

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Se mi je kr zdelo. Hvala punce.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem