cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

za pogumne vprasanje

clock-img

01.07.2006, 06:20

clock-img

Anonimen

pozdravljene in iskrene cestitkeuser posted image , jaz jutri mam 29 dan (voda) pa me zanima ce lahk spijem kako zalo life, al kero drugo? al pa moram cist navadno vodo? danes je 28 dni in sem shujsala kar 4 kg od 70, in sem zello vesela da se lepo pozna. moram rect da mi je ta diete do zdaj najboljsa in da se telo lepo oblikuje, saj zraven se telovadim. hvala koncno kile grejo doluser posted image

clock-img

01.07.2006, 09:08

clock-img

Mariposa

pencil-img

624

Živjo!

To je čisto odvisno koliko se želiš držati diete. Če 100%, potem life odpade, ker je sam cukr,...če pa si bolj ohlapna pri dieti, si jo pa kar privošči. Me smo precej grešile, pa so šli kg vseeno doluser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

clock-img

01.07.2006, 12:52

clock-img

cukerček

pencil-img

575

jaz sem jo pila, ker mi je navadna voda že šla pri uhah ven pa ni nič narobe, no jaz čez 15 dni končam z to dieto pa sem tzgubila 11kg na začetku sem jih imela 65 zdaj pa jih imam 54 bravo jaz in vse ki vztrajajo, rada bi izgubila še vsaj 4 pa mislim, da v teh 115 dneh ne bom ali pa kdo bi vedel.

vztrajaj!!!

clock-img

01.07.2006, 12:53

clock-img

cukerček

pencil-img

575

misla sem napisat v 15 ne 115 dneh

clock-img

12.07.2006, 13:34

clock-img

anadejka

pencil-img

1742

Life ima v sebi 5 tistih malih cukrčkov ki jih dobiš zraven kufetauser posted image .Če se že tako strogo držiš,je res škoda da bi pol tako pokvarila.Namesto tega si raje stisni limono v vodo,ki ne redi,pomaga-pospešuje pri presnavljanju,pa še vitaminčke boš dobila,pa še limonada je pa ja dobra za pit in osvežujočauser posted image user posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem