cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

za mame "tandemke"

clock-img

11.07.2009, 23:35

clock-img

svetlo

pencil-img

79

Živijo, po dolgem času!
Mene pa zanima koliko časa po rojstvu drugega (tretjega, ..) ste še dojile večjega otroka? Se je potem sam odstavil, ste ga ve namenoma? Koliko je (bilo) razlike med obema? Hvala za odgovore!

clock-img

12.07.2009, 18:17

clock-img

Ana009

pencil-img

204

ta vecja se je dojila se en mesec po rojstvu mlajsega.. pol je bilo pa meni prevec in sem jo odstavila... ampak ona bi se se vedno, ce bi lahko.. tamanjsi se pa se doji, ker je 11 mesecev star

clock-img

13.07.2009, 11:02

clock-img

Anonimen

med mojima je razlike 18m, tavečja se je dojila približno še en mesec in pol, pol se je pa sama odstavla...najprej je kazala ful interes, se je dojila skor več kot tamali ( pa je v prvem mesecu pridelal1500guser posted image ), pol pa čedalj manj in pol je blo tko, da par dni ni nič izrazla kake želje, jaz ji tudi nisem ponujala, pol pa ko se je spomnila, da bi, sem jo pa kar preusmerila in je blo uspešno - parkrat je še omenila, pol pa še to ne večuser posted image

clock-img

18.07.2009, 12:04

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Med našima je 35 mesecev razlike. Sin se je dojil še 4 mesece po porodu, pridelal v tem času več kot kilogram, potem pa se je čez noč odločil, da več ne bo.
Hči je sedajs tara 19 mesecev pa nič ne zgleda, da bi se nehala dojitiuser posted image . Jaz pa bom 1. januraja imela 5. obletnico neprekinjenega dojenjauser posted image

clock-img

25.07.2009, 14:53

clock-img

Greenie

pencil-img

234

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Med našima je 35 mesecev razlike. Sin se je dojil še 4 mesece po porodu, pridelal v tem času več kot kilogram, potem pa se je čez noč odločil, da več ne bo.
Hči je sedajs tara 19 mesecev pa nič ne zgleda, da bi se nehala dojitiuser posted image . Jaz pa bom 1. januraja imela 5. obletnico neprekinjenega dojenjauser posted image



OMG, meni bi se zmešalo. Ne vem, niti mi ne zgleda, da se otrok starejši od leta doji user posted image

clock-img

28.07.2009, 10:45

clock-img

Raho

pencil-img

4143

IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Med našima je 35 mesecev razlike. Sin se je dojil še 4 mesece po porodu, pridelal v tem času več kot kilogram, potem pa se je čez noč odločil, da več ne bo.
Hči je sedajs tara 19 mesecev pa nič ne zgleda, da bi se nehala dojitiuser posted image . Jaz pa bom 1. januraja imela 5. obletnico neprekinjenega dojenjauser posted image



OMG, meni bi se zmešalo. Ne vem, niti mi ne zgleda, da se otrok starejši od leta doji user posted image



OMG, meni se pa ni. Vsak naj dela po svoje, pa bomo vsi zadovoljni, ne?

In to, kaj tebi zgleda ali ne, mene ne tangira, spljoh.user posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 28.7.2009 10:46:57 >

clock-img

28.07.2009, 11:21

clock-img

Anonimen

Moj sin je star 2leti pa 4mesece pa se tudi se doji,mesa se mi zaenkrat se ne user posted image Na morju  pravi,da ne bo zizal ampak jedel jajcke in klobaseuser posted image

clock-img

28.07.2009, 11:23

clock-img

Raho

pencil-img

4143

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Moj sin je star 2leti pa 4mesece pa se tudi se doji,mesa se mi zaenkrat se ne user posted image Na morju  pravi,da ne bo zizal ampak jedel jajcke in klobaseuser posted image



Si 100%user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.07.2009, 21:27

clock-img

sxy

pencil-img

197

Živjo...
Mene pa zanima, tiste ki uspešno dojite ali ste dojile v tandemu, kako ste to prakticirale? Jaz imam namreč 13m vrageca, ki se že ni več dojil, praktično se je še samo cartljal na vsake dva do tri dni, če me je ravno ujel kje iz pod tuša ali brez majice, da se mi je lahko "obesil" na joško, sedaj pa smo dobili še dojenčico, stara je 3t in se seveda polno dojima, ampak naš mali vragec, bi se sedaj še pogosteje dojil, sploh ko vidi njo da jo dojim, se mu hoče zmešat. Tako da sedaj vedno najprej podojim njo in potem dam njemu da mi sprazne dojko, če je ona kaj pustila. Večkrat se pa tudi zgodi, da user posted image spi in tavelik bi se rad dojil, pa me je strah da bo vse pojedel tamali, saj eno dojko sta spraznala naprimer kakšne 2 ure nazaj, druga pa čaka na tamalo da se zbudi, zdj bi pa se on rad dojil. Tu pa je dilema: ali mu naj dam? Kaj pa če potem za tamalo nebo??? Imam pa občutek da nimam tako veliko mlaka, tudi dojk nimam trdih in polnih da bi se mi kar iztekalo mleko ven.
Kako ste ve to prakticirale???

Joj sm zakomplicirala z razlago, no pa upam da mi boste znale svetovat, saj sploh ti Raho si dojilja z diplomo oz. doktoratom za mene. Čestitam za tako uspešno dojenje!!!


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...



clock-img

30.07.2009, 21:59

clock-img

Anonimen

sej veš - povpraševanje-ponudbauser posted image večje kot bojo potrebe, več bo mleka, tko da si brezskrbi, da bi sestrici vse pojeduuser posted image jst nism nič komplicirala, od začetka sem mal pazla sicer, preventivno, sam pol k sem vidla kok se mali redi, pa nisem več gledla kdo se kdaj doji...je blo pa res noro velik mleka, ko sta se oba dojila, tko da ni bojazni, da bi bil kter lačenuser posted image
pa nič se ne obremenjuj s trdoto dojk itd. glede na to, da skoz dojiš, so tolk dobr ulavfane, da se hitro prilagajajo. sej trde, nabite joške niso nič drugega kot presežek mleka, ki se ustvarja za vsak slučaj - ker organizem še ne ve kake so otrokove potrebe. pol pa ka se to uskladi, so pa tud joške normalne, mehke, mleka je pa brezskrbi zadostuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem