cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

zaščita po porodu

clock-img

18.03.2008, 09:12

clock-img

petrc@

pencil-img

68

Zanima me kakšno zaščito uporabljate po porodu in kakšne izkušnje imate z njo-tabletke,diafragma,obroček,....

Hvala

_____________________________

Lep pozdrav,P

clock-img

18.03.2008, 09:16

clock-img

Šarki

pencil-img

3163

čao, jest sm dala mireno  - obroček, k tabletke ponavad pozabim vzetuser posted image , sam sm šele pred kratkim dala tko da čakam kaj bo. mal boli k ti ga da notuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

clock-img

18.03.2008, 10:30

clock-img

želva

pencil-img

1452

Midva kr ničuser posted image Mireno naj bi med M vstavljali, vsaj tako sem zastopila G, te pa nimam ker dojim.Tabletke tud odpadejo, kondomi nama pa glih ne pašejo.
Moj je reku, da, če zdaj začneva na še enemuser posted image delat(rodila sem decembra)bo ravno prav, ker sva se za prva dva matrala za vsakega 2 leti. 

clock-img

18.03.2008, 11:07

clock-img

tikatoka

pencil-img

375

Jaz sem dobila inekcijo, s katero si zaščiten 3 mesece. Tudi jaz sem dojila in ta inekcija naj nebi škodovala. Meni osebno je bilo to ful dobro ker pač ti ni treba vsak večer misliti na tabletko. Aja dobila pa sem jo 4 krat.

Pozdravček

clock-img

18.03.2008, 11:59

clock-img

vesel

pencil-img

770

jaz imam pa kontrac.tbl. Logest in sem zlo zadovoljna z njim.

_____________________________

druzina je zame vse!!

clock-img

18.03.2008, 12:47

clock-img

mravljica3

pencil-img

137

Ravno v petek sem bila na urgenci, zaradi neznosnih bolečin v spodnjem delu trebuha.Sprva niso vedeli ali je mehur, slepič, jajčniki...No končna diagnoza vnetje, in odstranitev materničnega vložka. Sem ga imela pol leta, vse skozi me je bolelo, vendar osebni gin. je rekel, da ni nič posebnega. Meni očitno to ni ustrezalo, po tabelah dobim migreno, tako, da ne vem kaj bom. 

lp

clock-img

18.03.2008, 15:01

clock-img

želva

pencil-img

1452

Tikatoka
A te injekcije dobiš pri ginekologu al kako?Pa nič dojenju ne škodujejo?

clock-img

19.03.2008, 09:07

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Pri nekaterih G dobiš inekcijo, pri nekaterih pa jo moraš iskat v Avstrijo ali Italijo.
Na dojenje pa ne vpliva.

clock-img

23.03.2008, 17:00

clock-img

ursikazala

pencil-img

223

Meni so mireno vstavili 2 mes po porodu in nima veze, če še nimaš M, jaz je še nisem dobila do zdaj... Menda je še boljše po porodu, ker si ves razštelan še dol in je lažja vstavitev. 

_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem