cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

word-nujno rabim pomoč pri diplomski

clock-img

27.06.2006, 00:42

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

To je pa tako, ko se spraviš delat vse zadnji danuser posted image

V glavnem imam nekaj težav in bi res prosila za pomoč, če kdo to obvlada.

strani - ne vem, kaj sem ušpičila, ampak mi recimo označi 65 strani, potem 2 ne, potem pa nadaljuje z označevanjem. Kako to popraviti? Druga stvar pa je, da se mora številka strani videti (ko bo izvod tiskan) šele na 7 strani, prvih 6 ne sme imeti strani označene (upam, da je tole razumljivo napisanouser posted image ) V glavnem niti sanja se mi ne, kako se to naredi.

hvala že vnaprejuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

clock-img

27.06.2006, 02:02

clock-img

Anonimen

Kaj pa praviš na ročno vpisovanje in brisanje? user posted image

In, hudiča, kakšna diplomska naloga je to, da ima več kakor 65 strani?! user posted image

clock-img

27.06.2006, 06:34

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Ali imate v nalogi označene kake odseke?

clock-img

27.06.2006, 09:28

clock-img

Una

pencil-img

399

IZVIRNO SPOROČILO: morskadeklica

To je pa tako, ko se spraviš delat vse zadnji danuser posted image

V glavnem imam nekaj težav in bi res prosila za pomoč, če kdo to obvlada.

strani - ne vem, kaj sem ušpičila, ampak mi recimo označi 65 strani, potem 2 ne, potem pa nadaljuje z označevanjem. Kako to popraviti? Druga stvar pa je, da se mora številka strani videti (ko bo izvod tiskan) šele na 7 strani, prvih 6 ne sme imeti strani označene (upam, da je tole razumljivo napisanouser posted image ) V glavnem niti sanja se mi ne, kako se to naredi.

hvala že vnaprejuser posted image




Jutro!
Ti bom jst probala pomagat. V wordu odpreš Insert/Vstavi, klikneš Page Numbers (ne vem, kako je to v slo). Potem se ti odpre kvadratek in levo spodaj je ikonca Format.  Čisto spodaj je Page numbering in tam označiš Start at in vtipkaš v okvirček, na kateri strani ti naj začne označevat strani. To je po moje to. Ne vem pa, zakaj ti vmes ne označi strani. Jst bi najprej vse strani (številke) zbrisala, potem pa bi jih še enkrat označla.  Tut jst upam, da sm napisala razumljivo user posted image user posted image user posted image

Kerensa: diplomska ma lahko tut več kot 65 strani... 65 se meni osebno sploh ne zdi velik.

Lep dan



_____________________________

LP, Una

clock-img

27.06.2006, 09:37

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Pri nas na faksu pa je omejitev strani od20-50.Če jih je več moraš komisijo zaprosit.Men so rekli da dolgih klobas ne berejo radi.Kolegici so pa rekli če misli magistrirat ko je imela 63 strani.user posted image

clock-img

27.06.2006, 12:43

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Zaenkrat hvala vsem!
Zdaj se kolegica ubada s tem (sva delali skupaj diplomo).
Pa da odgovorim:
ročno vpisovanje - ni šans, ti vse sproti spreminja.
dolžina: je dolga 109 strani, mora biti vedno okoli 100 (pa še dve sva skupaj delali). Tko da Kerensa in mia meni bi tudi pasalo samo okol 30 straniuser posted image  Pri nas so bile ponavadi seminarske naloge tako dolgeuser posted image

Una -  ta varianta ni ok, sem že probavala, pa to ni to.user posted image

Primoza- zdi se mi, da zna biti kaj s tem v zvezi. Z odseki namreč. Če označim, da mi pokaže glavo in nogo so različni odseki.user posted image

A kdo pozna koga, da bi mu to lahko poslala, pa mal pogleda zadevouser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

clock-img

27.06.2006, 13:12

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

Ojla

Vidim, da imaš probleme pri dipolomski nalogi (z računalnikom oz. wordom). Moj je računalničar in mi lahko pošlješ po emailu, da malo pogleda zadevo. Kdaj pa rabiš?

Sporoči kaj in kako, pa bomo poskušali skupaj rešiti problem.

Lp

Mojca

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

clock-img

27.06.2006, 13:53

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

OOOOOOOO lejo marčevkouser posted image user posted image user posted image user posted image   mojčco, javi se na naš čvekuser posted image !

Ej hvala vsem skupaj, ampak je zdaj (pol ure po prejšnjem postu) že rešeno in poslano v tisk. Ne me pa spraševat, kako, ker je tole zrihtala kolegicauser posted image .  Res hvala še enkratuser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

clock-img

27.06.2006, 23:51

clock-img

Anonimen

109 strani diplomske naloge?! user posted image

Ok, ravno prejle sem se tamle na eni drugi temi čudila 62-im izpitom, zdaj pa še diplomska s 109-imi stranmi...

Ne, mislim, da mene faks ne bo videl. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem