cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

windows media player in dvd

clock-img

05.02.2007, 19:10

clock-img

Anonimen

prijateljica ima na svojem računalniku inštaliran isti wmp kot jaz pa ne more gledati enega dvd-ja,ki ga jaz lahko.
kaj bi bilo lahko narobe pri njenem in kako naj to težavo odpravi?

clock-img

06.02.2007, 01:30

clock-img

Anonimen

Kaj tocno pa ji ne dela? Ne bere sploh DVD-ja?

LP

clock-img

06.02.2007, 14:23

clock-img

Anonimen

ne,ga ne bere.
ko ga da not ji napiše da je neka napaka ali kaj vem,mi ni točno povedala.
še vedno upava,da nama bo kdo povedal kaj je za narediti...

clock-img

07.02.2007, 10:48

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Kaj ti razumeš pod DVD? DVD je samo plošča.

Če misliš uradni, originalen, film na DVDju, potem je možno, da je bodisi DVD-ROM enota pokvarjena, bodisi je treba dodatno kaj inštalirat (slednje zelooooo dvomim).

Če pa ti misliš skopiran film v AVI, XVID, DIVX,... formatu (neoriginal) pa, kot sem že večkrat povedal, Windows Media Player s tem nima NIČ. Morda tvoji kolegici manjkajo KODEKI za predvajanje filma. Ker Windows Meda Player samo z računalnika "prebere" kako je določen format kodiran in film prikaže.

Za preveritev, da ni kriv WMP probaj še s kakim drugim, npr. BS player, VLC Media player,...

Naj kolegica proba inštalirat sledeče kodeke (po vsej verjetnosti drugih ne bo potrebovala):
Xvid:
http://www.koepi.org/XviD-1.1.2-01112006.exe

Divx:
http://www.divx.com/divx/windows/download/
(tu bi jaz na tvojem mestu naložil samo kodek (DivX Community Codec), playerja in onih poskusnih (trial) verzij ki delajo v omejenem obsegu samo 15 dni nebi (ne inštalirat Divx converter ter DivxPro codec), samo smeti računalnik)

AC3 filter za zvok:
http://freeweb.siol.net/darjan66/ac3filter_1_10b.zip

To bi moralo pokrivati večino kodekov. Poročaj če je kaj drugače.

LP, Niko

clock-img

07.02.2007, 11:04

clock-img

Anonimen

ok,to je tko:
na tej plošči je posnet en nastop naše mularije. najprej sem ga gledala jaz in potem sem ga dala njej,pa ji na wmp ni delalo, na dvd predvajalniku pa je .
ja,je rekla,da druge stvari pa lahko gleda na tem wmp.
ok,ne vem,sama se na računalnike ne spozna dosti,jaz pa tudi lih za silo...
bomo že kako.
hvala vseeno.

clock-img

07.02.2007, 11:16

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ni kaj. Morda probaj spucat ploščo, lahko da je malo umazana,... Tej DVDji so zlo nehvaležni za poškodbe, ker imajo tako droben zapis.

clock-img

07.02.2007, 11:25

clock-img

Anonimen

ma s ploščo definitivno ni nič,ker mi jo je vrnila in jo mi zdej že ves čas gledamo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem