cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 64 dan S

clock-img

03.07.2006, 06:57

clock-img

dory

pencil-img

8852

No pa je spet zame krompirjev dan :)..tehtala se ne bom,ker sem dobla tetko in sem tok napihnjena...in bi bila tud zlo obcutljiva,ce je slo pol kile gor..tko da loh se vedno pisete -6kg :)

z:kava z mlekom + banana + mogoce kak jogurt zarad zelodca
k: pecen krompir z malo solatke
v: se ne vem,ker bo kosilo pozno

clock-img

03.07.2006, 08:41

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro!

Ja, danes je na vrsti Š dan, vendar zame ne. Kot se že prejšnji dan napisala, sem ga v soboto na sadni dan preveč "biksala" in ga bom zato danes "not prinesla". Torej, namesto krompirja bom jedla nektarine, lubenico, melono, ringloje, slive... Pa saj to sploh ni slab jedilnik in še na vsaki 2 uri bom lahko papcala. user posted image  Mal se moram tolažit, no.

Lep začetek tedna!

clock-img

03.07.2006, 08:44

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Jutro!!

jaz bom tdi danes imela sadni dan, ker sem za vikend čist preveč grešila. user posted image  

Tako, da danes sadje na 101 način user posted image  

clock-img

03.07.2006, 08:45

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Težo sem pa pozabila sporočit. V zadnjem tednu je bila uspešno uničena še 1 kilca user posted image , torej skupno sedaj -7,5 kg.user posted image  Raje ne razmišljam kaj bi bilo, če ne bi bilo pregreh. Sem pa kljub temu zadovoljna.

clock-img

03.07.2006, 08:52

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Evo mene: -7,2kg, torej je šla še ena kilca dol.user posted image
Danes pa:
Z:breskve
K: pečene paprike filane z rižem
V: krompirjeva solata

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

03.07.2006, 09:11

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ojla,

jaz nisem šla nič dol, imam srečo, da nisem šla gor..torej kilce ostajajo enkae -7,6 kg.
Danes pa bo spet bolj kot ne normalno prehranjevanje-zelenjavni polepti, zvečer pa pomfri.

Glede seznama: danes ga bom še lahko naredila jaz (enkrat zvečer), drug teden pa prosim naj ga ena druga naredi, ker bom jaz uživala na morjuuser posted image

Čav-bav

clock-img

03.07.2006, 09:34

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

še jaz...-5kg....user posted image

clock-img

03.07.2006, 10:05

clock-img

amy26

pencil-img

3072

prek vikenda sem ga tudi jaz veliko biksala vendar vseeno je šlo pol kile dol od prejšnjega tedan tako da je sedaj skupno -6,2kg

danes bom pa imela kavo z mlekom + hruška
za naprej pa še ne vem, vsekakor nekaj lahkega

clock-img

03.07.2006, 12:22

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Holaaaaaaaa!!

Evo, pr men bo pa dons tkole:

Z: kava,sadni sok - pomarančni
K: pečen krompirček, pečene bučke na moki, solata
V: verjetn kr rižek user posted image

Ta teden je šel dol še 1kg. user posted image user posted image user posted image Zdej če se ne motim, je vsega skupaj že 10,5 kg. Tako, da sem končno dosegla svoj cilj. Em, zato počas sporočam, da bom počasi končala (sam tok še počakam, da je teta s krvavca fertik). Tale ciklus še zaključim, potem pa počasi začnem POSTdieto, ker ne smem it preveč dol. Še zmer pa se kej slišmo, pa še zmer držim pesti za vse iz te skupince. Uspelo vam bo!! Vem, da bo!! user posted image user posted image


clock-img

03.07.2006, 12:53

clock-img

Ursy12

pencil-img

37

HVALA, da lahko nadaljujem z vami! user posted image Ker rabim vspodbudo. user posted image

Mam vprašanje: a se vedno tehtate po B dnevu ali kako?
Jaz sem zdaj pri 36 dnevu, pa mi je šlo dol -5 kg kljub mojim grehom user posted image !!!

Oh super CosmoGirl - čestitam za tvoj doseženj cilj user posted image user posted image user posted image Mi pa gremo za tabo, meni je še ostalo 10 kg za dol spravit, tako se bom še en dober cajt mantrala ...

Danes pa:
Z: kava z mlekom + ananas
K: krompirček + solata
M: nektarinki ali jabolka še nevem
V: solata in košček kruha

Uživajte v deževnem dnevu ( pri nas dežuje)

clock-img

03.07.2006, 13:58

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

CosmoGirl, čestitke za že predčasno dosežen cilj!!! user posted image user posted image user posted image  Pa uspešno post dieto ti želim.user posted image

Ursy12, tehtamo se vsak ponedeljek. Čestitke za že uspešno izgubljene kilograme. Kar tako naprej.user posted image

clock-img

03.07.2006, 15:49

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Bravo Cosmogirl!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem