cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 49. dan (sadje)

clock-img

18.06.2006, 18:23

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Hmmm... a ste vse šle na morje?user posted image

No ok no... pol pa jst dons začnem. Čeprou bol pozn. user posted image

Tkole je blo:
Z: kava, jagode
K: zelena solata
M: jabolko
V: malo kuhane zelenjave (pa tut grah pa koruza je, ampak sj je zelenjava... pa nč druzga zravn user posted image )

Mejte se fajn še do konc dneva. Jst grem pa glavobol preganjat. user posted image

clock-img

18.06.2006, 18:56

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pozdravček, danes sem mal grešila sem imela B(dan) je ostalo veliko mesa od RD tako da smo morali pospraviti user posted image  zato bo pa jutri sadni dan

lep dan še naprej

clock-img

18.06.2006, 21:41

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Evo mene nazaj na Obali. Vikend pri mojih sem prestala skoraj brez pregreh. user posted image  Včeraj sem zjutraj pojedla eno jabolko, za kosilo testenine, za večerjo pa 3 koščke pite in še 2 kepici sladoleda. user posted image  Večerja je bila kar preobilna, ampak bolje včeraj več kot pa še danes kaj sladkega. Najbolj sem pa vesela, da mi je uspel današnji dan. Sicer ni šlo brez zelenjave ampak vseeno sem zadovoljna. Zajtrkovala sem jabolko, dopoldan za malico sem jedla marelice, za kosilo pa popečeno bučko in papriko, zraven še malo paradižnikove solate, za večerjo pa malo rozin. Bi še kaj, pa mi je zmanjkalo časa.

Vidim da je bil kar mrk tu čez vikend. No, saj pri takem vremenu je to čisto logično.

Jutri pa si spet privoščim belo kavo, za kosilo pa bodo čevapčiči, ki sem se jim danes komaj upirala. Mi je pa mami dala nekaj mase za s seboj, tako da bodo na vrsti takoj jutri.user posted image

Pa še vaganje je jutri na vrsti. Upam da bom že takoj zjutraj imela razlog za dobro voljo.

Pozdravček!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem