cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 42dan ( B )

clock-img

11.06.2006, 09:48

clock-img

dory

pencil-img

8852

No pa mamo spet mal beljakovin...se bodo kr prilegle moram priznat :)

Z: kava z mlekom + banana
K: cevapcici pa paradajz
V: solata z jajcem

clock-img

11.06.2006, 10:36

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Jaz sem nazaj in da vam poročam kako sem se ta dva dneva držala. V petek zjutraj sem še doma normalno jedla sadje, prigrizku ko smo prišli na cilj sem se uspešno ognila, pri kosilu (na srečo je bilo samopostrežno) pa sem si pripravila Š obrok. Težava je bila edino to, da je bilo v vseh omakah (gobice,...) meso, tako da čisto po pravilih ni bilo, tudi če mesa nisem jedla.  Tudi sladice po kosilu nisem jedla, pila pa sem vodo. user posted image  Pri večerji je bilo tudi tako, samo da sem si privoščila kozarček vinčka. Včeraj pa sem ga začela biksati že pri zajtrku ki je bil običajen (ne sadje, čeprav je bilo na voljo), količinsko pa nisem pretiravala. Pri kosilu pa sem tudi mešala B in Š. Ker pa sem se oba dneva uspešno izogibala sladic sem si za nagrado na Trojanah kupila krof, da ga pojem za večerjo (samo to). Kazen pa je bila, da sem imela spet napad žolčnih kamnov. Katastrofa. Bo treba iti spet malo na kontrolo.

Torej, nisem se čisto držala pravil, vseeno pa sem jedla veliko manj kot bi običajno (glede na to kaj vse je bilo na izbiro) in sem s seboj še kar zadovljna. Bolj točno pa bo jutri vaga pokazala. Me je kar malo strah, upam pa da bo teža vsaj ostala enaka zadnjemu ponedeljku.

Pa lepo nedeljo.

clock-img

11.06.2006, 10:38

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Evo spt sm kmalu! yeeeeeeej user posted image  user posted image

Tkole bo dons:

Z: kava, hruška
K: light pohano svinjsko meso, juha, solata
V: neki podobnega... bomo še videli...

Uživite v sončku... grem jst za knjigo! user posted image

clock-img

11.06.2006, 12:12

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ojla,

jaz sem pa včeraj grešila kot nora-popoldan sem pojedla ene 4 čokoladne cukre, zvečer pa sem jedla kuhano zelenjavo s sirom. Lahko me za uhe, samo ne vem če bo kaj zaleglo-heheuser posted image  Upam, da mi bo danes ratalo, da se nazaj držim, ker se morem spet učit in zraven učenja sem navajena, da nekaj jem.
Predviden jedilnik za danes pa je:
Z: bela kava, jabolko (je že za mano)
K: ražnjiči in solata (povrh vrjetno čokoladn cukeruser posted image )

V: ražnjič ali nekaj z mlekecom

Lepo se mejte-jaz drvim za knjigeuser posted image

clock-img

11.06.2006, 12:49

clock-img

dory

pencil-img

8852

Eh glede pregreh...bols ene dva dni cist prevec gresit,kot pa veckrat po malem...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem