cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 41 dan ( vitamini )

clock-img

10.06.2006, 12:41

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo bejbe, kje ste...ni vec take zagnanosti kot od zacetka..a ste vse brez energijeuser posted image

Z: kava z mlekom + banana
K: sadje mixano
V: kuhana zelenjava

clock-img

10.06.2006, 13:14

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Emm... ne vem no... jst pa mislm da sm se kr navadla vse tele zadeve. Čeprou mam še zmeri najraj k je dejansk sadnega dneva mim. user posted image user posted image

No, dons je pa tkole...

Z: kava, banana
K: zelenjavna juha
V: sadje

clock-img

10.06.2006, 13:57

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hojla,

res nas je že zelo malo, pa nič kaj navdušenja ni več..priznam, da je tudi meni volja že ornk padla, ampak se še kar držim, z vsakdanjimi mičkenimi prekrški. Danes je že tehtnica po dooolgem času spet malo manj pokazala in sem že zelo zelo blizu petkici (še 200g)user posted image  Se že veselim, da jo bom ponovno zagledala!

Danes pa je oz. bo takole:
Z: ni bilo nič
M: nesladkan čaj (ker mi ni vode za pit)
K: solata: paradižnik+paprika
V: banana+jabolko (zmiksana)

Lepo pozdravček!

clock-img

10.06.2006, 14:58

clock-img

amy26

pencil-img

3072

lep pozdravček
no jaz sem še vedno zagnana zdaj še posebej ko imam novo tehtnico pa točno kaže, prejšnja je vsakič drugače pokazala, npr. oblečena al slečena ista teža user posted image , tako da sem šla nabavit novo in zdej imam spet voljo hujšati user posted image

Z: kava + češnje
K: zelenjavna juha
V: sadna solata

lp

clock-img

10.06.2006, 17:21

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Joj,punce,jst sm skoz lačna! user posted image  Po malem že cel dan neki žvečim...no,ampak se vsaj držim,da je ali sadje ali zelenjava. user posted image  Bomo vidl v ponedlk, če sm se km premaknila, da pride volja nazaj!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem