cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 40 dan (OH)

clock-img

09.06.2006, 06:59

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro,

no pa smo prišle že do 40 dneva smo skoraj na polovici, men je ful hitro minilo
no za danes pa bo:

Z: kava + banana
K: testenine z zel.omako + solata
V: sladoled + košček čokolade

lep dan vam želim

clock-img

09.06.2006, 07:07

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jutrcka tudi od mene...kwa grejo hitr tile dnevi...ane :)

Z: kava z mlekom
K: testenine z zelenjavo
V: tortaaaa

clock-img

09.06.2006, 07:18

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jst sm tud kr debel pogledala: 40.dan že? Kuuul!user posted image user posted image user posted image
Z:breskve
K:špageti z gobovo omako, zelena solata
V:tortica (brez  nje ne gre), čokolada

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

09.06.2006, 08:01

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Jutro! Yup, fula hit gre tole!! user posted image user posted image In mi prou ni več težko. Kontrola je na višku, pa še bolš se počutm. yeeeeeeeeej!! user posted image user posted image To, punce!!

No, dons bo pa tkole...
Z: kava, banana (ker grem v CE, morm neki konkretnega pojest user posted image )
K: pizza
V: torticaaaaaaaaaaa, čokojadaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.06.2006, 08:22

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutrouser posted image

Mene malo mineva tale dieta, ker mi je prav kriza gledat kako se ostali bašejo z dobrotami, jaz pa bolj kot se pazim, bolj so kile trmaste in nočejo dol ituser posted image

Danes bo pa tak jedilnik:
Z: jabolko
K: testenine z zelenjavno omako
V: vrjetno kar čokolino

Lep pozdrav!

clock-img

09.06.2006, 09:08

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Juhuuser posted image user posted image user posted image user posted image , danes pa pica in tortica. Že komaj čakam.user posted image

clock-img

09.06.2006, 20:35

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

čer user posted image

Meni je pa danes tašča SAMO ZAME nardila južno user posted image - makarone s paradižnikovo omako. Ostali so imeli juho, krompir, meso, pa solato user posted image  Je blo tooolk fajn, ko ni blo treba kuhat in sm bla frej. user posted image user posted image  Pa še več časa sem imela za mojo lubico user posted image user posted image  

Zdele se greva pa oba pregrešit-no,ja-sej imamo itak sladico dons na spisku. Jedla bova pa pleskavico z vseeeemi dodatki user posted image user posted image user posted image  (greva na noč na Vrhniki).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem