cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 39 dan ( krompir )

clock-img

08.06.2006, 07:09

clock-img

dory

pencil-img

8852

Na evo maj fejvrit dej :)...potatoeeeeee

Z: kava z mlekom
K: ta mlad krompir + solata
V: solata s krompirjem


vztrajnost vztrajnim :)

clock-img

08.06.2006, 07:46

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jutro!

No, končno sem se vrnila na stara pota. Danes bo pečen krompirček z zelenjavo. Za večerjo verjetno tudi, če bom sploh imela čas jest. Imamo danes sestanek za krst.

Aja, punce, dajte  se kaj oglasit na mojem forumu (spodaj je link), teja. se je že opogumila.user posted image

clock-img

08.06.2006, 09:54

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Jaz pa danes nisem na krompirju ampak na sadju. Kot sem že napisala, v soboto ko je na vrsti zame ne bo izvedljiv, ker pa mi je škoda ga izpustit, ga bom imela danes, ko sem še doma. Ravnokar zobam češnje (mmmmm kako so sladke), potem pa me čakajo še jabolka, banana in še enkrat češnje - mislim da mi bojo kmalu iz riti začele rasti.user posted image

MojcaH, parkrat sem že pokukala na tvoj forum, kaj več od tega pa mi še ni uspelo. Se bom poboljšala. user posted image

Danes bo zame še stresno, saj malo peljem k zobozdravniku, od tam pa vedno pridem z glavobolom. Upam da bo danes kaj drugače.

Pozdravček!

clock-img

08.06.2006, 10:39

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Tejčica, te primem za jezik.user posted image

clock-img

08.06.2006, 10:46

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Jaz bom danes tudi krompir. papa.

clock-img

08.06.2006, 12:37

clock-img

amy26

pencil-img

3072

pozdravček

jaz sem danes jedla lubenico, za kosilo je bil pečen pomfri + zel.solata
za večerjo bo pa isto oz.malo manj

lepo se imejte pa lep dan

clock-img

08.06.2006, 13:24

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Dons pa tkole:

Z: kava, banana
K: pečen krompir, solata, juha
V: bomo še videli... mi sploh nč ne pade zdle na glavo... V pa tut ne user posted image user posted image

Have fun!

clock-img

08.06.2006, 13:46

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hojla,

jaz sem pa imela danes za zajtrk melono, za kosilo pa rižoto z gobicami in murkovo solatko, za zavečer pa še mi je ostalo malo rižotke, privoščila pa si bom še rdečo peso zraven. Pa ravno pred 5 minuti sem si privoščila takšno čokoladno flaško z alkoholomuser posted image  

Lep pozdravček!

clock-img

08.06.2006, 21:06

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Jaz sem sicer en dan pred vami tako da sem imela danes slano pecivo za kosilo, za večerjo pa sem spekla miške.Mnjam.Aja zdaj sem se spomnila da moram pojesti še čokolado.

clock-img

08.06.2006, 22:21

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Danes mi je izredni sadni sadni dan uspel. Jedla pa sem češnje, jabolka, češnje, češnje... Sem ena velika češnja.user posted image  

Naslednja dva dneva pa upam da se bom uspela čim bolj kontrolirat. Držite pesti.

Se beremo spet v soboto zvečer ali pa v nedeljo.

Pozdravček !

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem