cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 36 dan ( OH )

clock-img

05.06.2006, 07:04

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jutrcka :)

Evo dones imamo na programu OH, ampak jst bom mal prilagodila...spet se mi je ustavla kilaza...

Z: kava z mlekom
K: zelenjava
V: sadje

in ker je v nedeljo lunca, si bom nardila se vodni dan, ker tele kile mene prou zezajo...skup sem pa vrgla dol
-5kg...
 
 
memgrede vprasam..kako je kej z vaso kozo? se kej cisti? jst sem skor k najstnik...k srec ne tolk po obrazu, ampak najdem po hrbtu kaksnega mozoljcicauser posted image

clock-img

05.06.2006, 08:23

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro!

Najprej kilce: za vodni dan so šle full dol, drugi dan malo gor in sedaj že 6 dni stojijo na istem. Skupaj pa jih je šlo dol -5,5.

Jedilnik danes:
Z: jagode
K: testenine z gobicami
V: pecivo

teja. poglej včerajšnjo temo-sem te nekaj vprašala!! Glede kože pa sem jaz na istem kot sem bila.

clock-img

05.06.2006, 08:26

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro
najprej kilce, zaenkrat še stojijo ne dol ne gor torej še vedno -4,4kg, pa še prebavo imam za en user posted image  nisem šla že par dni

Z: kava + banana
K: pica
V sladoledna kupa + košček čokolade

clock-img

05.06.2006, 08:40

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Sem že z vage in sem kar zadovoljna. V tem tednu je šla dol še 1 kilca, skupno torej 5,5kg. user posted image

Pa da še poročam kako je bilo čez vikend, ko se nisem javljala. Sem bila kar pridna. Edino napako sem naredila včeraj pri kosilu, ko sem poleg krompirja in solate pojedla še 1 čevapčič. Je tako dišal... user posted image  Sem pa jedla bolj male obroke, ker se ne počutim dobro. Po parih letih so mi spet začeli nagajati žolčni kamni. Sem imela v petek in nedeljo dva manjša napada, tako da moram malo pazit kaj jem. Sem že malo pozabila česa vse se moram izogibat, tako da moram spet malo preštudirat te zadeve. Poleg tega sem pa imela včeraj še take menstrualne krče, da sem komaj stala. Pa napihnjena sem, da imam občutek da imam vsaj 10 kg več. Torej če povzamem, moje počutje je  user posted image user posted image user posted image user posted image .

Lep dan vsem!

clock-img

05.06.2006, 08:49

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Teja., tudi meni se je pojavilo par mozoljčkov. Sicer ne ne vem koliko, ampak sem jih opazila, ker jih drugače praktično nimam.

< Sporočilo je popravil tejčica -- 5.6.2006 8:50:42 >

clock-img

05.06.2006, 09:34

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Še ena napihnjena.user posted image  
Men je šla ena kila gor...user posted image  tko da je zdej stanje -4,5kg. Kr mal razočarana, glede na to, da je bil še vodni dan vmes. user posted image  Ah, sej bo bolš.
Danes pa najbrž pica in tortica.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

05.06.2006, 10:04

clock-img

pi

pencil-img

918

Meni pa ni šlo nič dol in nič gor, tako da sem še vedno na - 3.7 kg.user posted image

clock-img

05.06.2006, 20:21

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Jaz sem ta teden čist zabluzila sploh zvečer. user posted image  Jutri pa brez napak. Nič nisem shujšala.
Zgleda, da je vztrajnih vse manj, najbrž je čas piknikov, porok...

clock-img

05.06.2006, 20:27

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Hojla, vztrajne!


Sama sem se preselila k Montijevkam, vas pa še vedno malo berem in vam držim pesti! Naj vam teknejo današnje sladkarije!




_____________________________

lp

clock-img

06.06.2006, 12:04

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Hey! Spt mal pozn! user posted image

Tkole je blo:

Z: kava, pomarančni sok
K: tortelini s špinačo
V: Zagrebška

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem