writing-img

vztrajne - 33 dan ( sadje )

clock-img

02.06.2006, 06:56

clock-img

dory

pencil-img

8852

No pa smo spet na vitaminckih...morm priznat,da mi je sadni dan postal prav priljubljen :)...

Z:kava z mlekom
K: sadje
V:sadje, ce bo pa lepo vreme napadem kar naso cesnjo :)

clock-img

02.06.2006, 07:04

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Jaz pa sadni dan kaj preveč ne maram saj sadje že tako vsak dan jem user posted image
je pa res da ponavadi na sadni dan nikoli ne grešim razen z kavo.

danes čez dan bodo jagode, pomaranče, breskve, ananas
tako da vitaminov res ne bo manjkalo

clock-img

02.06.2006, 08:04

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jutro. Jaz si ravnokar kuham kavico. Bo pasala. Danes se pa celo veselim sadnega dneva. Kot sem si mislila, sem po vodnem dnevu šla lepo dol, do zdaj pa vse gor dobila. Se mi zdii, da je ta št. na tehtnici magična, nikakor ne pridem nmimo nje za dalj kot 1 dan. user posted image

clock-img

02.06.2006, 08:44

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Men tud paše danes sadje, sem včeri namesto tortico jedla napolitanke,oblike s čokolado...se mi zdi, da mal preveč,ker mi je blo slabo. user posted image  
Jst imam na zalogi ananas, grejpfrut in češnje, za večejo bo pa solata.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

02.06.2006, 09:32

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro,

na sporedu je sadje, za kosilo bom pa imela zelenjavno juhico..brez te enostavno ne gre na vitaminski dan-morem dobit nekaj toplega vase.

MojcaH: meni je tudi šla debela kila dol po vodnem dnevu, drugi dan pa pol kile gor in sedaj sem še vedno na istem. Ne se sekirat, pol bo naenkrat šlo spet nekaj doluser posted image  Jaz se že veselim, da bom kmalu videla petko na tehtniciuser posted image

Lep pozdravček vsem!

clock-img

02.06.2006, 14:51

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Daaaaan! Jst tut nucam mal več sadje, da se mičken spucam.

No evo...

Z: kava, banana (sm bla mal lačna user posted image )
K: zelenjavna juha, jagode
V: po moje dons nau zelenjava, ampak bo kr sadje, ker mi kr paše

'till next time... user posted image

clock-img

02.06.2006, 15:28

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Danes sem se spet uspešno uprla skušnjavi. Z mami sva šle ven na kosilo in jaz sem ne glede na vse vonjave in vabljivo hrano na sosednjih mizah upoštevala naš današnji jedilnik. Naročila sem zelenjavo na žaru. Na krožniku sem dobila bučke, melancane, paradižnik, papriko in krompir, ki pa sem ga prepustila moji materi. Sem pa poskušala maksimalno uživat ob kosilu.

Sicer sem pa zjutraj pojedla 1 jabolko, sedaj pa grem nabirat češnje za moje Gorenjce in seveda bom zraven z njimi napolnila tudi moj želodček.

Vas pozdravljam do nedelje, ker sedaj šibam na sever.

Pozdravček!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem