cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne - 30 dan ( B )

clock-img

30.05.2006, 06:55

clock-img

dory

pencil-img

8852

No kako ste prezivele vcerajsnjo vodo...so trebuscki ze manjsi :)....user posted image  za vse,ki ste zdrzale...

No dones pa beljakovince ne :)

Z: kava z mlekom
K: sataras
V: sadje


jst se pocutim vsak dan boljs :)...pa ve?user posted image

clock-img

30.05.2006, 07:34

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Jutro!!!

Jaz se vam pridružim za cca. 14 dni do 1 meseca. Do sedaj sem bila pri bombah, vendar so grehi v zadnjih 14 dnevih naredili svoje.

z: kava, 2 jabolki
k: solata, piščančje prsi
v: jogurt, mogoče solata z jajci

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

clock-img

30.05.2006, 07:47

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro
preživela včerajšnji dan user posted image

danes bom pa imela:
Z: kava + jabolko
K: popečena jajca (da ne bo skos meso) + kos kruha + solata
V: še ne vem

clock-img

30.05.2006, 07:49

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Pa smo preživele 1. vodni dan. user posted image user posted image user posted image  Ne morem pa verjet, kako sem se slabo počutila. Je pa tudi vreme najbrž kaj imelo zraven pri počutju. Danes zjutraj sem komaj iz postelje vstala. Sem šla pa takoj drito v kuhinjo po banano, za malo energije. Sedaj se pa že cartam z belo kavico. Kako bo danes ne vem. Planirala sem sadje namesto B, saj ga v nedeljo nisem imela. Vse bo odvisno kako se bom počutila.

Pa noro kaj se zunaj dogaja. Veter, dež, strele... Še dobro da sem notri na toplem. Še dva dni dopusta, potem pa spet na šiht... user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.05.2006, 07:52

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Bravo me!user posted image user posted image user posted image
Tud jst sm takoj pograbila futr navsezgodi zjutr!user posted image user posted image user posted image  Zdej si grem pa belo kavico nardit.

Z:melona
K:pečena zelenjava s sirom, kruh
V:šobska solata

Lumpi, dobrodošla pri nas!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

30.05.2006, 08:35

clock-img

Urša

pencil-img

4648

MojcaH, a boš naredila seznam...al sm ga spregledala?
Aja, pa še to...a katera kaj ve o alergiji, ki se lahko pojavi pri tej dieti? Matr, nism resno jemala jedilne čokolade in sm fasala neke fleke...upam, da to ni od tega, čeprav bi blo možno.user posted image  Morm zdej obvezno jedilno čokolado jest, ima sigurno svoj namen.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

30.05.2006, 09:24

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro punce,

včerajšnji dan preživela brez nekih naporovuser posted image  Zvečer me je edino začela glava bolet, ampak sem lepo zaspančkala in je bilo OK. Zdaj sem pa direkt iz postelje, sem spala kot ubita. Nič nisem lačna, le žeja meuser posted image  Za danes imam v načrtu tak jedilnik:
Z: naktarina ali dve
K: goveji zrezki v čebulni omaki
V: lignji na žaru

Večerja je še v luftu, ker je vse odvisno od mojega user posted image , če bo pravočasno doma, da greva ven jest. Če ne bo, pa bom kar čokolino jedla.

Čav-bav

clock-img

30.05.2006, 09:58

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Ja, ja, trebušček je malo manjši, kg pa tudi, čeprav bo verjetno šlo spet malo gor, ampak to je normalno.

Evo, Urša, seznam je že gor. Nas pa ni kaj dosti. Samo redke še vztrajamo. No, mogoče se še katera danes oglasi.

Danes bom za zajtrk kavico z mlekom, fuj sadje - ga ne bom. Kosilo in večerja pa mesni sir.

clock-img

30.05.2006, 10:19

clock-img

bonika

pencil-img

142

Jaz moram priznat, da si ne zaslužim ravno imena "vztrajna", ker kar redno grešim. Sem si pač naredila en svoj sistem prehranjevanja, pri katerem se bolje počutim, tudi več energije imam, zato lahko tudi več športam. veliko hodim peš v hrib, kolesarim - včasih tudi po 25 km na dan - tudi v hrib, pa še s tamalo zadaj na sedežu (se pravi +17 kg), veliko lahko tudi pretečem, če zjutraj jem, sicer kar hitro omagam. V glavnem počutim se super, pijem ogromno vode, normalno zajtrkujem, pri kosilu se trudim, da je tisto kar naj bi ta dan moralo bit na krožniku, zvečer pa samo sadje, ali pa sploh nič. verjetno mi bo šlo počasneje dol kot vam, ampak men je važno tudi, da se dobro počutim. Upam da sem lahko še vedno z vami, čeprav sem tak grešnik, kajti zame ste ve ful dobra motivacija.
Čestitam vsem, ki ste že izgubile precej  odvečnih kg!user posted image user posted image user posted image


Za kosilo bom jedla goveje zrezke + zeleno solato

< Sporočilo je popravil @nj@ -- 30.5.2006 10:24:34 >

clock-img

30.05.2006, 10:27

clock-img

Urša

pencil-img

4648

anja,itak si lahko z nami, pridna, ker toliko športaš. user posted image  Me veseli, da smo dobra motivacija!user posted image
MojcaH, thankU.user posted image  res nas je bolj malo.user posted image  Nič hudega, smo super ekipa in si bomo še naprej stale ob strani!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

30.05.2006, 10:41

clock-img

bonika

pencil-img

142

Hvala, ker me niste napodile! motivirate me pa zelo in to s tem, ker se vsak teden tehtamo in zato se držim da se ne bašem s hrano, ali pa da pokurim kalorije, ker si mislim, vsem , ki so pridne bo šlo spet lepo dol, zato se moram potrudit, da gre vsaj nekaj tudi meni. In če več grešim, moram tudi več migat, saj kakšne dni sem pa čist pridna, pol me pa spet iztiri. vas občudujem, ker ste tako pridne in zares "vztrajne"!
Pa še v službi kuham, a mora še katera od vas zraven diete tako delo opravljat?

clock-img

30.05.2006, 10:44

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

@nj@, saj ni pomembno, kako hujšaš, važno, da si vztrajna. Takšne pa sprejmemo. Evo, ena user posted image  za tebe.

clock-img

30.05.2006, 11:09

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Živjo punce,

Bravo zelo ste pridne.user posted image Jaz sem včeraj zvečer jedla. Mi je bilo grozno, dež in to. In stari pregovor pravi, da ne smeš lačen v trgovino...Jedla sem zelenjavne zrezke, ampak so tolk pasal da se to ne da povedati. Ker pa kazen mora biti na OH dan ne bo sladice.user posted image

Sem ugotovila, da so mi  sladice ratale ful sladke, presladke. Se mi je malo okus spremenil.

Danes:
za zajtrk jabolko in pomarančni sok
K: piščanec z zelenjavo
V: hrenovke.

clock-img

30.05.2006, 11:49

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Hello,

jaz bi se vam tudi pridružila, če smem, saj mislim še nekoliko nadaljevati. Bombe so me zapustile in zdaj sva z Lumpi ostali sami.
Danes imam sadni dan in moj predvideni repertoar je sledeči:
zajtrk: kava z mlekom + jagode
malica: jabolka
kosilo: ananasov kompot
malica: jagode
večerja: juha iz kitajske zelenjave in paradižnikovih pelatov

Zelo vitaminsko ni kaj.
Jutri pa imam vodni dan. Upam, da mi tokrat uspe (popravni izpit).

Lp,
Tjaga

clock-img

30.05.2006, 13:06

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Jutroooo! hehe... jst sm tut dons najprej navalila na sadje. Mislim, da še nikol banana ni bla tolk dobra kot dons. user posted image Ampak se pa morm pohvalt, ker mi je včer uspelo čist brez hrane. Cel dan sem bila na vodi in na nesladkanem čaju. In je blo skoz cool (kar me fula preseneča). Le malo preden sem šla spat, me je malo začelo zebsti pa misla sem, da mam tekočino že čist na robu tko da mi je bilo malenkost slabo zaradi tega. Ampak sm zdržala čist do dons. Je pa res, da sem glih M dobila (tko ob 2.30h zjutri -- nam nč rekla!user posted image user posted image ), in je možno, da sem bila taka čudna proti večeru ravno zaradi tega. Ampak ... uspelo je pa... sm tko ponosna na sebe. IN NA VSE VAS!!! Bravo punce!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dons bo pa tkole (komi čakam ... mmmm...):
Z: banana, kava
K: kos belega mesa, juha, solata in žemljica (se mi že fuuuuuuula lušta)
V: pečena jajca (jao kolk cajta pa že tega nism jedla!!) user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa gremo pridno v  drugo tretjino... Enjoy!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.05.2006, 20:59

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Dons smo pa se najedle!user posted image  Zasluženo!user posted image
Ja, evo, prvotromesečje nosečnosti je za nami, čakata nas še 2.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

30.05.2006, 21:29

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Danes sem se tudi jaz ful najedla še zdaj imam napihnjen trebuh, no je tudi od vode, upam da bom jutri kaj manj jedla ker danes sem pa res nadoknadila za včerajšnji dan user posted image .

clock-img

30.05.2006, 21:47

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Sem se tako fino napapcala. Sem dobila domačo skuto in sem si pripravila liptaver in to je bila tako božanska večerja, da sem se komaj ustavila.

Da vam napišem še kompleten današnji jedilnik:
Z: banana
M: banana
M: jabolko  
K: 1 navaden jogurt
V: liptaver skuta

Nočko!

clock-img

30.05.2006, 21:58

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Tejčica, dej napiši mi kako nardiš liptaver!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

30.05.2006, 22:08

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Skuto solim, notri nasesekljam malo čebule, česna in drobnjaka ter dodam še mleto rdečo papriko. Po želji lahko tudi popraš. Malo počakaš da se skuta vsega navzame in popapcaš. Meni je to tako njami!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem