writing-img

vztrajne -28. dan - sadje

clock-img

28.05.2006, 07:58

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Veselo na sadje. Sem danes zelo vesela, ker se je končno spet  malo premaknilo na tehtniciuser posted image user posted image user posted image . Zdaj je bilo cel teden na istem.

clock-img

28.05.2006, 08:54

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro,

meni se je pa včeraj pomaknilo na tehtnici-samo za 0,2 kg gor..pa nič hudega, saj sem res malo preveč jedlauser posted image  Danes pa sadje in zelenjava (ta mi gre bolj dol). Jutri pa dan, ki ga z veseljem pričakujem-VODA! Meni je to full izziv, da vidim, če vzdržim.

Lep dan vsem!

clock-img

28.05.2006, 09:11

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo jst sem mela vcer bolj al manj vodni dan, proti veceru sem si mal pomagala s sadjem...dones na vagi-1,5kg...glih tist,kar sem pridelalauser posted image

Dones pa sadje, sadje, sadje...aja jutr ne bom mela se enega vodnega dne, ampak bom nardila kej druzga..kake B ;)

clock-img

28.05.2006, 13:55

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Živjo,

Mene je strah jutrišnjega vodnega dne. Sploh če bo dež. Bom probala zdržat maksimalno.
Čao

clock-img

28.05.2006, 14:34

clock-img

tinatona

pencil-img

2613

Hej punce!

Kako pa vam kaj dieta laufa v tistih user posted image dneh? Jaz sem se mogla dans pregrešit in pojest normalno kosilo (pečen krompir in solata), ker mi je bilo ornk slabo. Sem pa prvi dan user posted image , tako da  najhujše šele jutri pride. Bom se sicer potrudila in probala bit čim dlje samo na vodi, ampak obljubim pa nič. No itak bom pa do kakih 4ih z malim v bolnici, ker ima cepljenje...

Full fajn se mejte, pa se beremo!!!

LP Tina

clock-img

28.05.2006, 18:42

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Daaaaan... še mal pa vodni dan... jao, me že kr mal panika grab... sam hmm... bom itak skoz na faxu, tko da upam, da nau cajta tuhtat na to. user posted image user posted image

Dons pa tkole:
Z: kava, banana
K: zelenjavna juha brez mesa in brez krompirja
V: verjetno solata in pa jagode mmmmmuser posted image

clock-img

28.05.2006, 19:12

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Jst mam kr tremo pred jutrišnjim dnem, res preizkušnja. user posted image  Drugače imam pa očutek, da sem se nazaj zredila in mi bo kr kriza it jutri na vago...user posted image  Jah, sej se mormo zavedat, da so vedno vzponi in padci, zato veselo jutrišnjemu dnevu naproti!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem