cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztrajne- 44 dan ( OH )

clock-img

13.06.2006, 07:19

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jutrcka..jst sem prezivela vcerajsnji vodni dan..le proti veceru sem mogla mal sadja...dones pa bom mela krompirjev dan in jutr OH..bom mal prestavla...drgac pa vztrajam in vztrajam :)

clock-img

13.06.2006, 07:48

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro punce!

Bravo teja. user posted image  Ti si pa ta prava Vztrajna. A ti je bilo že dolgčas po vodi?user posted image  Tudi meni ne bi škodoval kakšen vodni dan in sem tudi razmišljala da bi bila na luni včeraj, ampak imam od zadnjega vodnega dneva tako grozno izkušnjo da me je strah naslednjega.

Danes bodo pri meni makarončki, za večerjo pa gres ali pa pečjakovi navihančki z gozdnimi sadeži. Njami! A smem kar z večerjo začeti dan?user posted image

Uživajte v lepem vremenu - dokler traja!

clock-img

13.06.2006, 08:50

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

Punce, živjo!

Nisem Vztrajna, sem pa vztrajna in to že 30. dan diete. Včasih vas malo preberem, ker rabim malo vzpodbude in da vidim, da nisem sama na dieti. Moje Medike so me očitno vse zapustile, zato vas sprašujem, če vas kaj moti, da se vam občasno pridružim pri kakem klepetu. Upam, da neuser posted image .

Sicer ste pa zelo pridne, morm rečt. Jaz sem imela včeraj prvi vodni dan in sem ga uspešno prestala, le da nisem pila cel dan le čisto navadne vode ampak sva si z Zalo popoldan privoščili Z Harmony. Sej vem, prazne kalorije, ampak kaj, ko je pa tako dobra. Pa prec je blo lažje.

Moji vsakdanji grehi pa so:
- kava z mlekom, ponavadi kar 3 dnevno in
- bomboni Airwaves vijolični ali modri (brez njih bi menda kar umrla, mi jih lubi že kar sam od sebe nosi iz trgovine).

Upam, da niste jezne, ko sem se takole vrinila med vas.

Aja, drugače mi je šlo skupno dol 5,5 kg. Štartala sem s 76, rada bi prišla na 60. Pa tut bom!!!!!

Lep pozdravček!

clock-img

13.06.2006, 10:07

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Bravo,mala Zala!user posted image  Seveda se nam lahko pridružiš.user posted image
Danes bo pa pri meni tako:
Z:banana
K:pica z zelenjavo
V:palačinke z nutelo, čokolada

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

13.06.2006, 13:54

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Daaaaaan! Evo še mene... tut včeraj sm jedla tko kt je treba, sam ni blo časa poročat, ker sem imela in včeraj in danes izpit, tko da res ni bilo časa.

Dons pa tkole...
Z: kava, sadje sm čist pozabla
K: pizza, solata
V: tortica, čokolada user posted image user posted image user posted image

Do jutri, papa user posted image

clock-img

13.06.2006, 16:41

clock-img

dory

pencil-img

8852

Ja sovrazm vodo...se dons mi tece z vseh koncev...ampak sem pa zgubla eno kilo....tko da...je fajn vodo pit...sploh ce je luna po sredi....

mejte se skrajno vztrajnouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem