writing-img

vztrajne- 29. voda in tehtanje

clock-img

29.05.2006, 07:26

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Najprej kg - sem ostala na istem.

Danes pa voda, voda in še enkrat voda. No, pa kakšna kavica bo vseeno padla. Držim pesti, da nam uspe.

clock-img

29.05.2006, 08:06

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Včeraj sem imela (B) dan, kg so šli vseeno še mal dol, tako da tehtnica
sedaj kaže -4,4 kg, danes pa bo voda, voda,.... upam da lahko mal limone not stisnem.

Pa če bo kriza bo seveda še kavica.

clock-img

29.05.2006, 08:47

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Men je šlo dol total -2,3 kg. Kapučino sem danes vseeno spila. Pila bom pa nesladkan čaj. Upam, da me ne bo preveč krivilo.

clock-img

29.05.2006, 09:28

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Mi je dala tehtnica voljo, da izpeljem vodni dan! user posted image  Če bo kriza, preidem sm pojamrat, pa me brž naterite še na pol litra čiste bistre, hladne vode. user posted image user posted image user posted image
Kg pa -1,6, skupaj -5,6.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

29.05.2006, 09:37

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hojlika,

vodica je danes, jupi..hm..upam, da vzdržimuser posted image  Jaz bom pila Zalo z jabolko, ker navadna voda mi gre bolj gor kot dol. Če bo huda kriza, pa bom še kak čajček spila. Delam pa že načrte kaj bom jutri jedlauser posted image

Kilogrami so šli lepo dol, kljub vsakodnevnim mini prekrškomuser posted image  tehtnica kaže sedaj - 5,1 kg

clock-img

29.05.2006, 12:56

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene punce!

Današnje tehtanje...isto kot prejšnji teden, to pa zaradi tako grešnega vikenda kot ga ne pomnim. Danes sem zaenkrat še uspešno na vodi in nameravam tako tudi vztrajati . Jutri pa za kazen sadje, saj ga v nedeljo nisem niti povohala.

Sicer pa...lačna, lačna, lačna...

clock-img

29.05.2006, 14:42

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Kako vam gre, ŽABE? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

29.05.2006, 15:26

clock-img

dory

pencil-img

8852

Evo mene...vodna sobota je poskrbela,da sem odvrgla pridobljeno kilo in po...skupno imam se vedno -4,5kg

Dones imam po vecini vodo..sem si pa privoscla dusene bucke...to je vse za dones...

clock-img

29.05.2006, 16:16

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Joj, Urša, ne vprašaj. LAAAČNAAAAAAAAAAAA!

clock-img

29.05.2006, 16:32

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Men pa čist mal kruli... ampak me čist nč ne mot... grem po vodo... tehtala se bom pa proti večeru... sporočim takrat user posted image

clock-img

29.05.2006, 17:45

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Mene bo pa danes konc!!! Tako težkega vodnega dne pa še ne. Res mi nikoli ni bil problem zdržat, danes pa samo na hrano mislim in sem čisto švoh. Prej sva bile z malo v trgovini in sva morali iti prej domov, ker sem se tako slabo počutila. Sem mislila da bom skupi padla. Sedaj sem si stopila eno multivitaminsko šumečko in upam da bo kmalu bolje. Najbrž imam tako krizo ker sem za vikend toliko jedla, danes pa samo voda in voda in voda...


LLLLLAAAAAČČČČČNNNNNAAAA!

clock-img

29.05.2006, 19:16

clock-img

pi

pencil-img

918

Meni je šlo dol vse skupaj -3,7 kg.

clock-img

29.05.2006, 19:38

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Komi čakam, da grem spat! ŠE BOLJ PA SE VESELIM B DNEVA!user posted image
Ampak smo pa carice, da smo zdržale, hm? user posted image user posted image user posted image  Dobr, da ni tale vodni dan vsak 5.dan! No, še 2 bo treba skoz dat, ampak do takrat bomo že prave bejbe!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  za vse nas.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

29.05.2006, 19:59

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Najbrž se bom tudi jaz danes "potrudila" in čim prej mrknila. To bo res najboljši recept, da sedaj proti koncu dneva, ne zapravim celodnevnega upiranja hrani. Se pa sedaj že malo boljše počutim. Zajtrk bo pa jutri najbrž že ob 6-ih zjutraj in to dve banani, da bom šla sploh lahko na kolo. user posted image  

Nisem več tako prepričana da bom jutri imela sadni dan. Bom videla kakšno bo počutje.

Dajmo zdržat še teh par uric!user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.05.2006, 20:44

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Meni je tudi uspelo, čeprav še ni konec dneva, vem da sedaj pa res ne bom več jedla. Čez dan je blo vse normalno, ob sedmih pa sem imela rahlo krizo, ampak smo bili v avtu (na Brnik in nazaj v MB), tako da sem vzdržala ob vodiuser posted image  Res pa že celi dan delam načrte kaj bom jutri jedlauser posted image  
Bravo punce-taprave smouser posted image

clock-img

29.05.2006, 20:46

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Dan se je meni kar vlekel, valjda tudi ful lačna skos mislila na hrano pol sm pa popoldne spila kofetek, takoj bolje tako da se zdaj še vedno počutim sito in še ne mislim spati no ja čez kakšno urco dve seveda če bo kriza pa prej.

No še malo pa smo na konju, jutri pa mljask spet krepka hrana. 

clock-img

29.05.2006, 21:38

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Tudi meni je uspelo. Sicer se spila 3 kavice, ampak ok. Sem vesela. user posted image

clock-img

29.05.2006, 22:50

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Meni zgodnje spanje ne uspeva ravno najbolje, kot lahko same opazite.user posted image  Me pa zebe za znoret. Pri 24° stopinjah v stanovanju imam na sebi tudi velur in me še vseeno ruka. Pa še tak glavobol se me je lotil, da komaj mislim. Bo jutri boljše.

Sedaj pa grem v mižule (že drugič!).
Še enkrat čestitke vsem VZTRAJNIM za uspešen vodni dan.  user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem