cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vztajne - 48 dan ( OH )

clock-img

17.06.2006, 07:47

clock-img

dory

pencil-img

8852

No ta vztrajne kje ste...se vse spite? No vi se boste dones sladkale, jaz pa ne vem,ce ne bom spet na sadju,k je ze zej tok vroceuser posted image ..vcer sem ze mela sadni dan in sem se hudo dobr pocutla..pa nobene lakote od nikoder...yeees...
 
en soncen pozdravcek

clock-img

17.06.2006, 08:36

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Dobro jutro,

ma jaz si sploh več ne zaslužim naziva vztrajna. Smo včeraj šli ven na večerjo in sem jedla krompirjeve krokete in zeljno solato, pa enih par lignjov sem mojemu vkradla. Pol pa mi je bilo tako slabo, ker sem se seveda preveč najedla. Danes pa smo zvečer spet povabljeni na večerjo, tako da bo spet pestro. Saj bo jutro boljše-obljubimuser posted image  Aja, kaj bo pa danes za kosilo, še ne vem-vrjetno kakšne testenine, ker pice se mi ne da delat.

clock-img

17.06.2006, 13:16

clock-img

CosmoGirl

pencil-img

102

Evo, dons pa tkole:

Z: kava, jabolko
K: pizza (ja spt, ker se mi je ful zaluštala), solata
V: tiramisu (k sm ga nardila že včeri, ampak sm zdržala user posted image )

Have fun!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem