cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vse ki..

clock-img

20.05.2008, 15:26

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

otrokom pri 7ih mesecih dajete že skoraj vse za jest oziroma ,ki ne komplicirate glede hrane,bi rada vprašala kdaj ste jim začeli dajati soljeno hrano,oz,tako hrano kot jo jeste vi za kosilo.Poznam nekaj primerov ki že pri 6ih mesecih tko jedo..jaz sem pri prvi full komplicirala,sedaj pri drugi pa niti ne in ji včasih tud dam kaj zraven če imamo npr.rižoto..in ji ne kuham posebaj.Ali imajo pol vaši otroci kakšne težave al je vse v redu..nočem da bi kaj naredila narobe

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

20.05.2008, 15:29

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

naša ima 13m......je vse, s tem, da ji solim manj kot nam, ker sem mnenja, da ravno soli ne potrebuje v ogromnih količinah, pa tudi jaz sem sorte, ki jem skoraj plehko.... ..... naredim kosilo za vse s tem da je manj soljeno.... mi si dodamo sol po potrebi....

clock-img

20.05.2008, 15:33

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Nihče ne govori,da se ne sme solit,ampak v manjših količinah lahko

clock-img

20.05.2008, 21:46

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Naša je začela jest z nama pri cca 9m. S tem, da sem manj solila kar dolgo in tudi zdaj, ko je stara 18m ne pretiravam s soljo. Raje uporabim začimbe.

clock-img

20.05.2008, 23:17

clock-img

janja

pencil-img

1559

Naš je star 7 mesecev pa mu hrano tudi malo solim. Je pa tko, da kuham za vse skupaj (no razen prepovedanih živil). Vzamem stran za njega in nam dosolim. Zaenkrat ni bilo nobenih problemov. Dokler mu pa nisem nič solila, pa mi ni pojedel niti žličke.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

clock-img

20.05.2008, 23:19

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

naš je isto kot mi od 8,5.m
solim pa normalno-mogoče malo manj (saj ne jemo pretirano slane hrane)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

21.05.2008, 00:11

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.05.2008, 10:42

clock-img

*kinnie*

pencil-img

3931

zelo malooo mu solim od 6,5 meseca

clock-img

21.05.2008, 15:02

clock-img

sergi

pencil-img

29

Jaz sem naši začela čisto malo solit nekje po 7 mesecu. Zdaj pri 9 pa že kar dosti stvari skuham skupno, vendar zelo malo soljeno.

clock-img

21.05.2008, 17:37

clock-img

nananaja

pencil-img

1498

midva hrano dosoliva pozneje, skupej jemo od 7m skoraj vse razen ekstremov v začimbah.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem