cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vročinski oblivi

clock-img

27.07.2008, 18:16

clock-img

tilči

pencil-img

4202

sem 10 tednov od poroda pa se mi še vedno dogaja, da me kar na lepem oblije pa tisti moment nisem fizično aktivna. ali se to še kateri dogaja in kdaj bo tega konecuser posted image

clock-img

27.07.2008, 18:21

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Ja, jaz sem skoraj 4 mesece po porodu in se mi to še vedno občasno dogaja. Čeprav je zdaj veliko bolj redko, kot je bilo prej. Se spomnim da me je ponoči oblilo večkrat, sem bila čist mokra.

Sem pa zadnjič na oprah poslušala, da je to normalno in da naj bi se telo na ta načim "čistilo" po nosečnosti.
Je pa zelo neprijetno. Itak ti je vroče zaradi poletne vročine, potem pa še to. No, dobra novica je da mine.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 27.7.2008 18:22:38 >

clock-img

27.07.2008, 18:32

clock-img

tosja

pencil-img

3706

Jaz sem se tud štirikrat na noč preoblačila.

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

27.07.2008, 18:44

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Ja, čisto normalno je to. Jaz sem rodila spomladi, pa se spomnim, da sem poleti na morju letela po 15x na dan pod tuš, ker sem se tolk potila, da sem sama sebi smrdela. Pa ni bilo tolk ekstra vroče, da bi bila taka strašna potreba.

clock-img

27.07.2008, 18:49

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

Ja,,meni s eje tudi precej časa, ampak predvsem ponoči. Kakšne pol leta do leta. Menda je to od večje količine krvi, ki je v telesu "za vsak slučaj" pred porodom. Počasi se potem to normalizira.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

28.07.2008, 13:49

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

meni se je to dogajalo še kar nekaj časa po porodu in je to čist običajno

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem