cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vročina

clock-img

18.11.2006, 18:34

clock-img

max81

pencil-img

3273

Punce lepo pozdravljene

Sem 12 dni po porodu in sem danes dobila 38.5 vročine. Z malo se dojiva pa me zanima če jo lahko kljub vročini dojim, ker me skrbi da se ne bi česa nalezla.

lp

clock-img

18.11.2006, 18:37

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Infekcija dihal se prepreči prav z uživanjem mleka, tako da se kar dojita. Pijte veliko, pa pesin sok 1 dcl na dan priporočam, ker boste hitreje premagali vročino.

clock-img

18.11.2006, 18:58

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Brez skrbi se lahko naprej dojita.

clock-img

18.11.2006, 19:39

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Zakaj pa si dobila vročino? Nič nisi napisala. Si prehlajena ali se samo slabo počutiš? Če nimaš znakov viroze ali prehlada, pojdi nazaj v porodnišnico, da ne bi slučajno prišlo do kakšnih poporodnih posledic, vnetij ali česa takega. Ali pa gre za mastitis?

Naj ti bo čimprej bolje.user posted image

clock-img

19.11.2006, 10:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.11.2006, 13:21

clock-img

max81

pencil-img

3273

Ojla

Vsem hvala za odgovore, ja moji znaki so so precej podobni znakom viroze. Bolijo me sklepi, mišice, glava, pa mrzlica me trese to je pa tudi vse. Danes moram priznati da je dosti boljše kot včeraj, po nekaj lekadolih mi je tudi vročina padla, tko da upam da se bo stanje umirilo.

lp

clock-img

21.11.2006, 16:46

clock-img

soris

pencil-img

131

Tudi jaz sem dobila vročino teden dni po porodu. Očitno je bila neka viroza z vročino 39,2 °c. Čez 2 dni sem bila zdrava kot riba. Poklicala sem tudi pediatrinjo in mi je svetovala čimveč dojenja (da ne pride do mastitisa) in pa uživanje tekočine.
Želim ti hitro okrevanje.


_____________________________

"Pri nas smo vsi lepi: nobenega ogledala pri hiši ni. Pa se gledamo samo v mamine oči."(N. Maurer)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem