cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vprasanje-aptamil AR-kateri cucelj?

clock-img

30.09.2007, 15:42

clock-img

karla 04

pencil-img

77

Zivjo!


Zanima me kater cucelj uporabljate, ce hranite z mlekom Aptamil AR, ki je kar gost.
Ce 1 luknjico gre zelo tezko ven in nasa ne more vlect. Stara je 5 tednov.
Ker ima refluks so nam rekli, da mora piti to mleko. Ce ji dam pa od Aventa cucelj, ki lahko reguliras pretok I,II,III, ji pa pri I vse mimo tece.
Kateri cucelj uporabljate, da lepo tece?

Hvala za odgovor!

Karla

clock-img

30.09.2007, 16:00

clock-img

neanja duo

pencil-img

465

Oj!

Jaz sem kar cucelj 1 povečala.Šivanko sem ful segrela ,potem pa z razžarjeno šivanko šla v luknjico in jo vrtela,tako da je postala večja.Tudi pri tako majhnem,ni panike in je spil v 5 minutah.

lp

neanja duo

clock-img

30.09.2007, 16:16

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Pri nas smo imeli že od začetka takega na dve luknjici (Avent) in je šlo. Pa še skoraj celo leto smo ga uporabljali. Res pa, da je pri nas hranjenje vedno malo dlje trajalo.
Tisti za regulirat pa se tudi pri nas ni obnesel, ker je preveč teklo (tam je namesto luknjice črtica).


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

clock-img

05.10.2007, 19:45

clock-img

Brundula

pencil-img

74

Mi tudi uporabljamo Aptamil AR in Aventov cucelj s tremi luknjami. Ni potrebno delati in širiti nobene luknje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem