cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

voda

clock-img

11.02.2006, 15:25

clock-img

čaki

pencil-img

1009

lahko res voda pomaga hujšat? tko da jo pred obrokom mal popiješ? koliko? jaz jo 1 deci pol mi gre pa že kar na bruhanje...

clock-img

11.02.2006, 15:56

clock-img

Anonimen

Ne, ne pomaga. Še slabo naredi, ker razredči kislino, ki razgrajuje hrano. Edino če bi se je toliko napili, da bi imeli zaradi tega poln želodec oziroma občutek sitosti. Ampak ne verjamem, da je to možno. Vsaj pri meni ne.

clock-img

11.02.2006, 18:55

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz pa vedno pred vsakim obrokom popijem deci do dva vode, ker sem slišala, da je to zelo dobro - ne vem več, zakaj. Pa da na tešče popiješ dva deci mlačne vode - bomba! Voda je zelo pomembna pri hujšanju, ker odplakne vso nesnago iz telesa, zato je je treba spiti tud do 3 litre. user posted image

clock-img

11.02.2006, 20:22

clock-img

ona

pencil-img

3685

jaz jo sigurno spijem 2 do 3 litre dnevno,ma ne gre niti deka dol!

clock-img

12.02.2006, 07:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz tudi spijem ogromne količine vode, tudi, ko ne hujšam, pa mi za to ne grejo kile dol.

clock-img

12.02.2006, 11:45

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Saj nisem rekla, da grejo samo z vodo kile dol. Sem misla, da mi ni treba posebej poudarjat, da če piješ veliko vode MED DIETO, da je boljše. user posted image  Ne vem, saj smo ljudje različni. Meni voda zelo pomaga, tako za napolnit želodec, tako za čiščenje telesa... Sploh ne vem, ali je to res taka skrvinost, še niste nikjer prebrale, da se z dieto popije ogromne količine vode?

clock-img

12.02.2006, 12:27

clock-img

Anonimen

Po moje, tako kot z ničemer, tudi z vodo ne gre pretiravat. Po mojem mnenju so popiti 3 litri vode na dan preveč. Razen če ti ne paše, če te ne daje huda žeja. Ampak to potem tudi nekaj ni v redu. Če drugega ne s tolikšno količino vode ne odplakneš samo strupe, ampak tudi hranilne snovi iz telesa. Piti je treba zmerno, vsako telo je drugačno. Eni potrebujejo več vode, drugi manj. Verjamem, da je piti zdravo in da naj bi bili več, ampak vse v enih razumnih merah. Zame je npr. en liter vode na dan čez glavo dovolj.

clock-img

12.02.2006, 15:01

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ja, kakor komu paše, saj to pa vsak sam zase ve. Meni pa paše popiti tam do ene 2 litra vode ali 2,5. Kar je pa več, me pa že ledvice narahlo špikajo. Ampak ko sem na dieti, vedno spijem okol 2,5 litra, drugače pa tudi pozabim piti.

user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem