cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

voda

clock-img

21.12.2005, 10:05

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Mene pa zanima, kdaj se lahko začne hrano pripravljati z ustekleničeno vodo namesto s prekuhano? Ker mi mamo tolk kamna v vodi, da me je vsakič groza, ko jo prekuham!!

clock-img

21.12.2005, 10:52

clock-img

mala

pencil-img

913

Jest prekuhavam kr kupljeno vodo Zalo ker jo rabim sam za kašice in čajček sicer jo dojimuser posted image pr sinku ki ga nisem dolgo dojila pa sem prekuhavala vodo dokler je pil Aptamil, sem mu pa pri devetih mesecih že dajala alpsko mleko in tako pršparala dnar in časuser posted image

clock-img

21.12.2005, 10:54

clock-img

soncnica 76

pencil-img

24

Naj ti povem, da sem zadnjič prekuhala ustekleničeno vodo pa ni imela nič maj kamna kot tista iz pipeuser posted image tako da je vseeno. Mogoče je boljša tista voda od Milupe, ki je namenjena pripravi otroške hrane.

lp

clock-img

21.12.2005, 10:54

clock-img

simonav

pencil-img

18

Tudi jaz prekuhavam za čaj kar kupljeno vodo, mamo v navadni tud preveč usedlin, zato smo že takoj začeli s kupljeno. Pa tud če je blo potrebno dat dodatek, smo kupljeno uporabili...

clock-img

21.12.2005, 19:08

clock-img

Anonimen

Punce BRITA vrčki za prefiltriranje vode so zakon! Nimam nobenega kamna vrčku za prekuhavanje user posted image
user posted image
p.s. če katera ne ve, kje ga kupiti s popustom (ali pa samo filtre 3+1), naj piše na privat

< Sporočilo je popravil tinka74 -- 21.12.2005 19:13:20 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem