cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

visoka vročina pri meni - dojenje?

clock-img

07.05.2006, 18:48

clock-img

cinci

pencil-img

403

ja full mam visoko temp.a lahko to Andražu škoduje,jo dobi preko meneuser posted image
sej jutr mam itaq namen it do svoje zdr.



_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

clock-img

07.05.2006, 19:08

clock-img

Bonnie_RR

pencil-img

5189

Meni se je 5. dan po porodu pojavila visoka vročina (40° in več) zaradi mastitisa in mi nihče ni rekel, da ne bi smela dojiti. Prav nasprotno so me takrat, zaradi mojih težav, še spodbujali k čim pogostejšemu pristavljanju.

Mislim, da tu ni povezave in da lahko brez skrbi še naprej dojiš.

Lp

clock-img

07.05.2006, 20:23

clock-img

cinci

pencil-img

403

ma ja sej upam da se bo vse vredu iztkel,ker smo zadnje cajte kar naprej bolni . Upam da se čimprej pocajtam

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

clock-img

07.05.2006, 21:55

clock-img

Kety

pencil-img

1134

Tvoje mleko je uredu, če nimaš kake resne virusne bolezni. Jaz sem v času dojenja prebolela angino in sem imela visoko vročino, pa sem klicala na otroško ambulanto če lahko dojim, pa so rekli da seveda!! Tako, da ti kar pristavljaj!!

clock-img

07.05.2006, 21:57

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

S tem, ko ga dojis ga kvecjemu scitis. Tvoje telo se bori s to boleznijo in proizvaja protitelesca, ki prehajajo v otrocka preko mleka in ga tako scitijo.. Redke so bolezni ob katerih nebi smel dojiti..

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

08.05.2006, 10:14

clock-img

kati*

pencil-img

649

jaz sem imela v prvem mesecu dvakrat zelo visoko vročino (40stopinj), sicer je trajalo le po en dan user posted image , a sem normalno dojila - pa sem se posvetovala v porodnišnici in pri G. In vse je bilo OK.

_____________________________

lp, K

clock-img

08.05.2006, 10:17

clock-img

san

pencil-img

4176

Jaz sem tudi z vročino dojila, pa nista niti prva niti drug nič staknila od mene, tako kot pravi seven, kvečjemu zaščitiš ga s tem, ker s tvojim mlekom dobi potrebna protitelesa.
Lp S

clock-img

08.05.2006, 10:23

clock-img

Anonimen

Dva meseca je imela moj punčka,jaz pa sem staknila gripo,pa 40 vročine za povrh.Ves čas sva se dojile,huje bi bilo,da bi morala v takem bednem stanju vstajat,pa pogrevat stekleničko.Nič se je ni prijelo,ni dobila gripe od mene,prav nasprotno(moram tkat na les)sedaj jih ima 17 let pa še nikoli ni staknila gripe ali tahude viroze z visoko vročino.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem