cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

virus

clock-img

13.04.2006, 08:30

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Včeraj sembila na internetu in sicer le na RR-u in zvečer na SiOL-u in ko ugasnem siol mi javi da sem nabasala en virus in zraven ponudi nek antivirusni program - WinAntivirus Pro 2006, avtomatsko sem ga inštalirala a virusa mi ni pobrisal ko sem zagnala še ostale antivirusne programe me je skor kap ker so vsi virusi ki sem jih imela prihajali direktno iz tega programa. Pa kaj je sedaj to a se norca delajo z temi antivirusnimi programi??? Naložim antivirusni program pa namesto da bi mi ga pobrisal mi jih še več naštepa in največja pizuser posted image je to da ga nemorem snet dol in pobrisat.

Če se kdo spozna na to mi prosim povejte kako se naj ga zdaj znebim???


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

13.04.2006, 08:41

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tudi jaz sem včeraj enega pobrala. Pa mi danes piše, da ni okužil računalnika.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.04.2006, 09:00

clock-img

kalbo

pencil-img

6271

Cipresa, to je virus. Ti si ga pa nevede inštalirala, ker si mislila, da je antivirus

clock-img

13.04.2006, 10:25

clock-img

G in T

pencil-img

953

Tako je, takih virusov je polno, najbolje pa je inštalirati priznane antivirusne programe, in ne kr neki tja v tri dni. Pa še te, ki so dobri, jih je treba skos nadgrajevati.

clock-img

13.04.2006, 10:52

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Najbrž je bila reklama, ampak izgleda kot opozorilno okno. Podobne trike sem že večkrat opazil, samo jih prepoznam.

Klick-finger polomit unim ki to delajo, če mene vprašaš.user posted image

clock-img

13.04.2006, 12:00

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Ja šit no, a mi lahko kaj podre, ker jaz mam cel program in celo knjigovodstvo za firmo gor? Pa kako naj to golazen dol spravim a obstaja kak program da ga dol vržem? Ker sem probala že vse živo pa ne gre?

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

13.04.2006, 13:06

clock-img

G in T

pencil-img

953

Naredi kopije na cd. Potem pa vse skupaj defragmatiraš, če drugače ne boš mogla odpraviti "golazen" stran. Kakšen anti. program pa uporabljaš?

clock-img

13.04.2006, 19:41

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

F-Prot Antivirus, Registry Mechanic, Spyware Doctor, Ad-Aware SE Personal...tele imam. Sem vse pognala pa mi tega niso zbrisali vse ostale pa.

Za zdaj sem naredila back-up vseh podatkov in programov ki so najvažnejši jutri pa pride nekdo ki se na to spozna pa upam da mi ga skensla.

Hvala za pomoč!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

14.04.2006, 10:16

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Cipresa: za tako pomemben računalnik kot je ta, napolnjen s podatki o poslovanju bi jaz naredil sledeče:

Zapekel vse podatke na CD, poskrbel da imam vse programe za ponovno inštalacijo pripravljeno. FORMATIRAL celoten comp ter nanovo naložil programe ter podatke. Ta računalnik daj na net samo da bo updatal programe (Xpje, antivirusne, office,...), potem pa ga NE UPORABLJAJ ZA INTERNET.

Za bolj osebno rabo si kupi še en računalnik.user posted image

Ponavadi programi za vodenje računov ne potrebujejo nekih hudih mašin, tako da bi jaz kupil en starejši rabljen ali nov švohnejši računalnik, ter ga uporabljal za službene stvari, tega, ki ga imaš, pa bi imel za ostale "blesarije" (internet, igre, risanje,...).

LP

clock-img

16.04.2006, 07:59

clock-img

CIPRESA

pencil-img

3497

Nixxon sem že sama premišljevala o še enem rčunalniku. Virus smo pa skenslaliuser posted image   Hvala!!!

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

clock-img

03.05.2006, 13:57

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Tudi jaz imam poslovanje in internet na eni mašini, pa me uspešno varujeta Kerio personal firewall in Avast antivirus. Zgolj za info.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem