cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

video telovadba?

clock-img

22.04.2006, 17:16

clock-img

digi

pencil-img

986

No mene pa zanima ali morda katera ve za kak video s telovadbo oz. vajami za nosečnice. Doma sem namreč nekje bogu za hrbtom in se mi res ne da vozit v eno smer eno uro na telovadbo.....

Super bi bilo, če katera ve za kaj kje na netu.....

Pa pa

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 9:47:03 >


_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

clock-img

22.04.2006, 17:44

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Vzajemna je imela vadbo za nosečnice na dvd-ju, ne vem pa če še ima.

clock-img

22.04.2006, 18:45

clock-img

Taj

pencil-img

163

Hojuser posted image !

Če imaš hiter internet, si lahko s pomočjo e-mula ali kakšnega podobnega programa dol downloadaš Denise Austin pregnancy workout (meni so njeni DVDji všeč) ali kaj podobnega. Pojdi na iskalnik, napiši pregnancy workout in boš zagotovo našla naslove kakšnih DVDjev, potem pa to poiščeš na e-mulu in snameš na svoj računalnik.

Veliko sreče pri iskanjuuser posted image .

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

clock-img

24.04.2006, 19:55

clock-img

mojsoncek

pencil-img

3866

Pri Vzajemni se se vedno dobi DVD ali VHS:

- Vadba med nosečnostjo in po porodu (Cena filma v redni prodaji je 4.990 SIT SIT, znižana cena za zavarovance Vzajemne je 2.090 SIT SIT)
- Vadba za mamico in dojenčka  (cena in pogoji so isti kot zgoraj)

Ce te zanima se kaj vec, si pa lahko pogledas na njihovi spletni strani www.vzajemna.si (spodaj levo - zdravo gibanje skozi zivljenje).

lp

p.s. ce ga lahko dobis po znizani ceni, se kar splaca... drugace pa res raje kaj z neta download-aj

clock-img

30.10.2006, 17:34

clock-img

r1ta

pencil-img

2343

Priporočam vam, da video Vzajemne kupite v poslovalnicah Vzajemne, ker sem jaz video naročila preko interneta pred pol leta (na začetku nosečnosti) in ga do današnjega dneva še nisem dobila. Sem zelo razočarana!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem