cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vgriz pri dojenju

clock-img

17.09.2006, 13:13

clock-img

Anonimen

Živjo mamice

Mene pa zanima kaj naredite ko vas dojenček vgrizne v bradvico. jaz sem ga tudi lahko udarila ampak brez uspeha. ali naj ga neham dojiti kajti ugrizi so do krvi..

pomoč prosim ker ne vem kaj naj naredim

clock-img

17.09.2006, 14:31

clock-img

livia

pencil-img

2395

Naša še nima zob in samo občasno grizne z dlesnimi, boli pa ful. Sem nekje brala, da odstavi in otročku zabrusiš oz. bolj strogo rečeš "Ne, to mamico boli!"
Baje po nekaj dneh štekajo.
Verjetno tvojega dajejo zobki in ga dlesni srbijo, pa mu med dojenji probaj dat čimveč stvari za grist.
Srečno.

clock-img

17.09.2006, 14:31

clock-img

Anonimen

Mene je začela gristi pri 9 mesecih tako da sem potem dojenje kar ukinila.

clock-img

17.09.2006, 17:02

clock-img

Anonimen

Udarilauser posted image

četudi sem bolj glasno rekla, ne to boli, ni veljalo nič. 1x sem skričala, ker me je tako zabolelo, pa se je samo prestrašil, pa nič.

Pri meni se je to zgodilo, ko se je najedel in se je začel igrati. Pa to v obdobju, ko je dobil kakšen nov zobek, pa je sprobaval, kaj in kako je zdaj to. Mislim, da več ali manj dajo to vsi skozi.

clock-img

17.09.2006, 18:53

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

S hudoim in resnim glasom se povedala, da mamico boli.
Pri prvi je bilo to dovolj, pri drugi sem morala vajo večkrat ponoviti,  tretja pa k sreči še ne grize.

clock-img

17.09.2006, 19:28

clock-img

Anonimen

Prvič, ko me je vgriznil, sem mu vzela dojko in mu je več nisem dala do naslednjega podoja. Si je kar hitro premislil. In od takrat dalje me v dojko ni vgriznil NIKOLI VEČ.

clock-img

24.09.2006, 13:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.09.2006, 21:06

clock-img

renan

pencil-img

1377

poskušal je enkrat ali dvakrat. strogo sem rekla "ne". ko ni pomagalo, sem odvzela dojko. seveda je jokal, a od takrat še ni ugriznil...

lp, renan

clock-img

30.09.2006, 15:59

clock-img

Morgaine

pencil-img

103

Tudi jaz sem ji odločno rekla NE. Ko se ni odzvala, sem ji dojko odvzela. Še zdaj me občasno poskuša vgriznit, a zdaj že razume kaj pomeni ta NE.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem