cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

velikost nastavka za dojenje

clock-img

07.10.2008, 14:26

clock-img

onur

pencil-img

2700

Vprašanje za tiste, ki dojite z nastavki? Katere uporabljate in kakšno velikost. Ker se pripravljam na dojenčka sem si kupila Aventove normal velikost, vendar se mi zdijo nekam veliki in tudi bradavica ni do konca v nastavku. Sicer sem že nekaj tudi prebirala po forumu!

clock-img

07.10.2008, 15:42

clock-img

nanka

pencil-img

3998

Jaz uporabljam že tri mesece MAM kupljene v Pikapolonici. So mi bolj všeč, ker so malo ploščati. Uporabljam jih pa zato, ker imam vdrte bradavice.

clock-img

07.10.2008, 18:50

clock-img

fitzgerald

pencil-img

76

Aventovi normal so preveliki - sem poskusila tudi z Avent mini, pa ni šlo, ker so nasplošno Aventovi pretrdi. Vsaj moja pupa se ni mogla hranit na njih.

Pri nas je šlo samo na Medela nastavke, ki so ful mehki, sama sem jih kupila kar v porodnišnici (Postojna), sicer se jih pa dobi tudi v Baby centru, samo niso vedno na zalogi.

Sicer pa upam, da nastavkov sploh ne boš rabila - nama je po cca 14 dneh uspelo, čeprav imam ploske bradavice.

clock-img

07.10.2008, 19:25

clock-img

159lila

pencil-img

58

Jaz uporabljam aventove ta majhne.Ti pa priporočam,da ga poskušaš čim prej dojit brez nastavka.
Midva imava ful probleme pri dojenju s temi nastavki sem ga probala dojit brez vendar je že prepozno.

clock-img

07.10.2008, 19:34

clock-img

Dr. House

pencil-img

110

Velikost nastavka primerjaš z velikostjo otrokovih ust. Če otroku brez pretiranega mučenja bradavico z nastavkom stlačiš v usta, je velikost primerna.






_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

clock-img

07.10.2008, 21:28

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

odvisno od tvojih bradavic. če so res zeloooooo majhne, vzami mini, če pa le niso tako zelo micene pa normal. eprav zgledajo praveliki, so ok. saj ko otrok sesa mora zraven povleči tudi del kolobarja. če ga ne bo, boš imela poškodovane bradavice.

mi smo meli chiccotove pa so bli ok, pa tut aventove, so tut bli ok... uporabljali smo jih cca 1 mesec.. malo več, potem pa smo uspeli brez njih.

clock-img

08.10.2008, 12:49

clock-img

maxi133

pencil-img

152

Mi smo tut meli aventove normalna velikost. Mi je v porodnišnici rekla, da naj ne kupujem nikoli ta malih. Ne vem pa zakaj?! Po približno mesecu in pol sva imeli 3-dnevno "agonijo", saj sem jo poskušala navadit brez nastavka. Najprej sem jo malo podojila z nastavkom, nato sem ga vzela proč, pa je bil jok in stok in jst sem bila po prsih vsa popraskana! user posted image Nato nam je po 3 dneh le vspelo in od takrat lepo je brez nastavkov!

clock-img

08.10.2008, 22:36

clock-img

ery

pencil-img

1675

UPORABLJAM NASTAVKE OD MAM-PIKAPOLONICA. SO RES FAJN,MEHKE...IN TAMAU JE TAKOJ ZAGRABIL..MEDTEM KO AVENTOVIH NI ŠANS.

_____________________________



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem