cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

velikonocna sunka in dojenje

clock-img

15.03.2005, 10:44

clock-img

daisy

pencil-img

437

Ko sem zacela dojiti sem slisala, naj jem vsega po malo..., razen svinjine (Ker baje povzroca alergije pri:duda:). Zanima me, ce ve (dojece mamice) jeste svinjsko meso (sunka, zrezki, prsut,...).
Ne vem, ce bo za veliko noc sploh kaj druzga za dobit :):)-

lp:modri::duda:

clock-img

15.03.2005, 10:53

clock-img

malika

pencil-img

3199

Nisem jedla. Sploh pa svinjina povzroča tudi krče.
Jaz sem za lansko veliko noč imela protekcijo in sem jedla purana-pa še bolj dober je :bravo:

clock-img

15.03.2005, 10:59

clock-img

Pinja

pencil-img

354

Jst dojim in jem prav vse, tudi svinjske zrezke, salame, krvavice, pečenice...8)
Reakcij ni nobenih, pa mi je petronažna rekla, da lahko jem, se bo otrok vsaj na okuse navadil. Krčev že dolgo nimamo več :bravo:, tko da...
Lahko si pa kupiš puranjo šunko, je vakumsko pakirana in tudi zelo dobra, ne vem pa če je prekajena :ups:

clock-img

15.03.2005, 21:21

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Jaz tudi jem vse, prvi mesec res nisem jedla svinjine, potem pa postopoma.
Res pa je, da pršut in svinjino kupujemo pri kmetu ali jo dobimo. Tako da vemo, s čim je hranjena žival.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem