cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

večja poraščenost po porodu???

clock-img

19.04.2010, 16:58

clock-img

tanja1980

pencil-img

148

Me zanima, če ima katera tak primer...

bikinija si prej sploh nisem rabla posebej brit, če nisem hotla,da se vidijo dlake..zdej pa mi kr rastejo in zavzemajo večji teritorij...tu in tam imam celo dlje od bikini predela kako črno dlako že po nogi...in norim

pa ne vem, a je to s porodom povezano (zdej je 10 mesecev od poroda)...

kile mam iste k prej, vse je isto pravzaprav, sam tole s poraščenostjo pa mi ne gre v glavo, še pod pazduho so bolj goste...včasih jih je blo cist malo....user posted image

clock-img

09.05.2010, 10:52

clock-img

an12ka

pencil-img

39

hej...

verjetno so to spremembe in očitno neka slabša stran nosečnosti...sicer sem v 33 tednu nosečnosti in tudi jaz prej nisem imela teh problemov z dlakami in sem potrebovala samo depilacijo nog in pazduhe,pa seveda urejanje grmička :),sedaj pa opažam da mi dlake čedalje bolj temnijo in da so na mestih ki jih prej ni bilo...bo pa pač potrebno malo več časa za odstranjevanje

clock-img

09.05.2010, 18:41

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Mene je, ko sem kak dan po porodu dvignila trebuh oz. kožo, da sem po dolgem času lahko videla stanje od spodaj, me je skoraj kap user posted image

Pri meni je isto s povečanjem teritorija nadležnih dlak, s tem da so se še meni začele pojavljati na bradi (ene 5kom)...

clock-img

13.05.2010, 22:55

clock-img

slovenka

pencil-img

4903

Jaz pa imam izkušnjo z obeh nosečnosti, da mi med nosečnostjo sploh niso rasle dlake; nikjer, še obrvi ne; po porodu pa situacija kot prej, nič drugače...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

clock-img

14.05.2010, 21:06

clock-img

Greenie

pencil-img

234

Čisto verjetno je, zaradi hormonov. Samo mislim, da se bo rast enkrat spet umirila.
Pri meni je bilo pa tako, da sem v nosečnosti imela manj dlak (prav tako ko sem jemala KT), vmes in sedaj jih imam pa ogromno user posted image Štala, depilacija 1× na mesec mi ne uide.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem