cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vaje za rit

clock-img

21.08.2008, 18:20

clock-img

malecka

pencil-img

1665

Ok, vse imate problem na trbuhu.... jaz ga pa imam na riti in stegnih. In zdaj sprašujem vas, ki zadevo obvladate najdite mi kakšno vajo za ta del telesa. Na orbitreku itak da gonim sam so mi noge zdaj še bolj debele, ker se mišična masa širi.......špeh pa ostaja user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

21.08.2008, 20:21

clock-img

M1987

pencil-img

656

Hm... Kaj pa stiskanje ritnih mišič. V fitnesu ponujajo kar velikovaj za ritnice. Aja pa počepi ob steni so baje ena taka fina vaja user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

clock-img

21.08.2008, 20:46

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Na orbitreku povečaj intenzivnost za stopnjo ali dve in goni nazaj, to je super za rit.

clock-img

21.08.2008, 22:13

clock-img

gaya24

pencil-img

944

Vsak dan si vzemi pol ure in pejt tečt, če imaš možnost in nisi v kakšnem strogem centru mesta. Drugače pa orbitrek, če ga imaš. 

clock-img

21.08.2008, 22:15

clock-img

gaya24

pencil-img

944

aha, sem vidla, da imaš orbitrek. Če imaš bolj nabite noge in rit, moraš zmanjšat intenzivnost, da čim več goniš in ne povečat, ker potem delaš na moč in se ti mišična masa nabija.

clock-img

22.08.2008, 09:20

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Če imaš bolj nabite noge in rit, moraš zmanjšat intenzivnost, da čim več goniš in ne povečat, ker potem delaš na moč in se ti mišična masa nabija


Se strinjam. Ko pa goniš nazaj, je na najnižji intenzivnosti tako, kot da bi gonil v prazno, vsaj na moji mašini je tako, zato se mi zdi v tem primeru primerno povečati intenzivnost.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem