cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vaje za domačo vadbo-rit,noge

clock-img

19.12.2007, 12:14

clock-img

florecita

pencil-img

409

Ojla!

Zanimajo me predvsem vaje, ki so dobre za domačo telovadbo. ( Sem se končno odločila in že začelauser posted image  doma vsak 2.,3. dan malo migat)

Kam bi lahko pogledala? Obstaja kakšna knjiga ali karkoli kar bi mi pomagalo?

clock-img

19.12.2007, 12:21

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Eno izmed teh vadb je ena enkrat hvalila, ampak pri meni je ostala samo med priljubljenimi (še nikoli nisem telovadila). Upam da bom v kratkem. http://www.youtube.com/results?search_query=10min+abs+full&search=Search

clock-img

19.12.2007, 12:57

clock-img

mojsoncek

pencil-img

3866

tukaj si malo poglej

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/vaje_za_zadnjico_trebuh_in_stegna-9264.aspx

pa se vaje z zogo

http://www.aktivna.si/gibanje/vaje/tnz_vaje_z_zogo-10365.aspx

Ce ne pa se malo na google poglej pod "TNZ vaje" ali Pilates


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

clock-img

19.12.2007, 19:41

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.12.2007, 08:23

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

V knjigarnah dobiš kar nekaj knjig - 8 minut je dovolj, Pilates (včasih si dobil še dvd zraven),......

Meni so najbolj všeč drobne knjižice, ki jih kupiš zraven revije Lepa in zdrava (mislim, da se tako reče) in pa pri nekaterih drugih. Posamezne knjižice lahko tudi kupiš, samo jih je težko dobit (dobro založene knjigarne - mislim, da Mladinska knjiga, včasih Mercator center, na zadnje sem jih videla v Interšparu). Stanejo okoli 4 EUR.

clock-img

20.12.2007, 22:27

clock-img

daysi

pencil-img

249

Sem ravno poizkusila celih 10 minut zdržat na pilatesu, pa sem čisto prešvicana, pa vse mišice čutimuser posted image user posted image , od glave pa do pet. Upam samo, da me jutri ne bo vsekal v križ. Če bi te vaje res delal vsak dan, bi pa mogoče res šlo kak centi stran.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

21.12.2007, 08:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.12.2007, 20:33

clock-img

daysi

pencil-img

249

sedaj delam te vaje že tri dni in moram reci, da so me mišice že nehale boleti, edino kar ne morem naedit je predzadnja vaja, ko moraš noge čez sebe dati. Za to bom pa morala še kar kak teden telovaditi. Pa veliko sreče drugim pri izgubljanju centijevuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

29.12.2007, 21:40

clock-img

fusia

pencil-img

612

daysi, katere vaje pa delaš?

clock-img

05.01.2008, 20:58

clock-img

daysi

pencil-img

249

ojla, jaz telovadim po pilates na you tube, zgornji link, ki ga je nalepila Spark. Sedaj že nekaj dni delam tudi tisto vajo, kjer daš noge čez glavo. Sem prvi teden se mogla kar malo siliti, da sem lahko naredila vse vaje, sedaj pa gre tudi to. Priporočam, saj je moja mami že rekla, da se mi vidi pri zadnjiciuser posted image .

Glede moških je pa tako, moj je hodil ene dva dni okoli mene, k sem telovadila in me zafrkaval, sedaj se je pa umiril,k vidi da vstrajam.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

06.01.2008, 01:26

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Meni se pozna, da sem brez kondicije, ker ne zdržim 10 min. Me pa po prvem dnevu bolijo vse trebušne mišice in to ful bolijo. Upam, da bom zdržala vsaj teden dni, ker običajno hitro odneham



Pol pa za par dni prekini razgibavanje, da bolečine popustijo, pa šele nato nadaljuj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.01.2008, 08:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 09:16

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Ojla! Tudi sama sem se odločila, da bom začela z vadbo doma, ker se ne morem prilagajat uram pri aerobiki, pa še dvakrat na teden je premalo (sem opazila).

Kakšne vaje kaj delate (zanimajo me predvsem tiste, ki pomagajo)?

clock-img

07.01.2008, 11:46

clock-img

cessy

pencil-img

46

a mogoče katera ve če je še kje kak link da lahk gledaš pa zraven telovadiš? ker jast moram resno začet pa ni voljeuser posted image , tak da prvo moram met kje naj začnem.

clock-img

07.01.2008, 11:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.01.2008, 08:22

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Jaz delam vaje za TNZ od unega tipa, kjer piše 8 minutes legs, bun, abs.Pa čas mi ful hitro mine.M.fibra nimam več , z vajami sem zelo zadovoljna.Sedaj pa iščem kak daljši dvd od aerobikeuser posted image , ds pokrim maščobe. A ga ima kaka šp. trgovina?

clock-img

08.01.2008, 10:18

clock-img

daysi

pencil-img

249

Jaz sem kljub bolečinam nadaljevala z vadbo, saj si s tem učvrstiš mišice. Delam tri dele pilatesa z you tuba, in sicer pri tisti punci, ki ima pri vsaki vaji drugačno majičko(rdečo, roza in modro). Moram priznati, da sem po pol ure čisto aut, ampak vesela, ker končno nekaj delam zase. Pa še to mi je fino, da sem sama in da se ne obremenjujem z drugimi, kako so suhe. Prav zaradi tega telovadnica pri meni odpade.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

08.01.2008, 12:21

clock-img

cessy

pencil-img

46

jast sem zdaj malo tist link od toutube prečekirala se mi zdijo full fajn vaje. samo ker nisem ravno neki računalničar, bi rabla pomoč, ker bi si jast te vaje probala nekak na sd zapečt samo sploh ne vem kako, a mi lahk katera pomaga, ker računalnik imam tak postavljen da nimam placa zraven telovadit.

clock-img

13.01.2008, 09:46

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Če hočeš pobrat vaje iz you tube, moraš imet potem tudi DVD dvix čitalec, al nekaj takega, ker običajen ti jih ne bere.
Meni jih bo mož zapekel.Nimam pojma kako. Zapeč znam samo zadeve iz e-mule.

clock-img

17.01.2008, 11:46

clock-img

daysi

pencil-img

249

Dosegla sem svoj cilj 100 trebušnjakov in 50 počepov po manj kot enem mesecuuser posted image user posted image user posted image .
Še vedno najprej naredim pilates vaje, ki so ful dobre. Sedaj pa pod tuš, saj sem vsa prešvicana, vendar zato toliko bolj vesela.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

14.04.2008, 07:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem