cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vadba po porodu

clock-img

18.01.2008, 14:40

clock-img

heaven

pencil-img

85

Pozdravljene!
Zanima me kdaj lahko zacnem z bolj intenzivno vadbo? Najraje bi se vpisala v fitness da bi malo utrdila misice. Sem 2,5 mesca po porodu in polno dojim. Ima intenzivna vadba kaksen vpliv na mleko?
Najlepsa hvala za odg.

clock-img

18.01.2008, 16:21

clock-img

Hans

pencil-img

501

Jaz sem začela 2 meseca po carskem rezu hodit na aerobiko. Bilo je super!

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

clock-img

20.01.2008, 20:41

clock-img

Zasanjana

pencil-img

1078

6 tednov po vsakem porodu. Bolj intenzivno pa 2,5 meseca kasneje.

clock-img

21.01.2008, 09:03

clock-img

Klaudia

pencil-img

2758

Kaksen mesec ali pa dva nazaj sem brala clanek v novicah. Mlecna kislina ki nastaja v misicah pri telovadbi naj bi vplivala na okus mleka. Potem je pa od posameznega user posted image  odvisno, ali mu je okus vsec ali ne...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

clock-img

26.01.2008, 09:01

clock-img

saskija

pencil-img

1852

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Kaksen mesec ali pa dva nazaj sem brala clanek v novicah. Mlecna kislina ki nastaja v misicah pri telovadbi naj bi vplivala na okus mleka. Potem je pa od posameznega user posted image  odvisno, ali mu je okus vsec ali ne...



vedno telovadila in tudi dojila, user posted image  to ni nič motilo.



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem