cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

vaše izkušnje

clock-img

24.01.2007, 07:06

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Hoj,malo prej sem prebrala nekaj postov (starejših) o kontracepciji po porodu in moram rač,da sem ful razočarana. Namreč k tbl odpadejo,če ženska doji,obliži prav tako,mirena menda pol leta po CR šele pride v poštev,kondomi ne pridejo vedno v poštev (alergija in občutljiva koža na spolovilu),zdej pa jest ne vem a sem čisto čudna ali kaj. Prosim,če mi lahko ve napišete svoje izkušnje glede kontracepcije po porodu.V prvo nisem dolgo dojila,tako da ni bilo kake panike,v drugo pa upam,da bom malo dlje,ampak me tole s kontracepcijo že zdaj malo mori ( sej še nisem rodila,bom pa kmalu hi,hi,hii). Bi bila res vesela vaših izkušenj.

Hvala user posted image

clock-img

24.01.2007, 07:10

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jaz sem pol leta dojila in to je bil najhujši čas zame v smislu kontracepcije. Ker sva pač morala bit na kondomih, ki so pa namauser posted image  Koker sem nehala dojit, sem se vrgla nazaj v tabletke. Čeprav bi rada preizkusila nekoč mireno, samo sem še malo skeptična.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

24.01.2007, 07:11

clock-img

*metuljčica*

pencil-img

68

Jaz sem slišala, da se da dobiti eno inekciji takoj po porodu oziroma na ginekološkem pregledu, ki ne vpliva na dojenje, baje med dojenjem si zaščiten s to inekcijo.

clock-img

24.01.2007, 07:18

clock-img

mala

pencil-img

913

Ja sem tudi jaz slišala za injekcije, ki so prav za ta čas, ko dojiš-tko, da pozanimaj se pri svojem ginekologu..
lpuser posted image

clock-img

24.01.2007, 08:09

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Ja za injekcije sem že slišala,samo menda (zato me zanima če je katera poizkusila) se ženske zelo rade po njih zredijo. Ne vem tudi,kako je potem s ciklusom po teh hormonskih injekcijah.

clock-img

24.01.2007, 08:16

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Meni je g. povedal, da se zelo izogiba teh injekcij, ker so nikakve. Ženske baje nonstop po malo krvavijo in sploh nimajo nobenega ciklusa. Zato jih on daje le puncam v zavodih, kjer morajo pač preprečiti možne zanositve, ni pa važno, če imajo nonstop krvave izcedke. Mogoče pa obliži, kaj to pa ne smeš med dojenjem? Ne vem, midva sva imela kondom, zdaj pa sva na varianti "pazi".

clock-img

30.01.2007, 15:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.01.2007, 20:38

clock-img

eya

pencil-img

4615

Meni je G svetovala kontracepcijske injekcije Depo provera, tudi sestra jih je pohvalila, da se jih daje že mnogo let. Ker sem potem tu brala o nerednih krvavitvah in težavah, ki so jih nekatere imele, se potem nisem odločila za to.

Je pa res bolj žalostno s to zaščito. Baje lahko preideš na tabletke, ko dojiš samo še 2x na dan.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

14.02.2007, 16:21

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

Jaz imam Depo Provero in zaenkrat je super. Izcedka nimam, menstruacijo imam pravkar prvo, ki je prišla brez bolečin, zredila se tud še nisem, kar hujšam, pa jem sladkarije, a po moje je to hujšanje bolj od dojenja. Sem ful zadovoljna, res in priporočam tistim, ki dojijo. Pa mislim, da tud ko ne bom več dojila si bom tole kontracepcijo plačevala, ker vsa tista skrb za tabletko jemat tukaj odpade!
Je pa res, da mi je zdaj prvi cikel tromesečja... 

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

clock-img

15.02.2007, 10:07

clock-img

pikicaa

pencil-img

2842

Midva sva na metodi "pazi". Mi ginekologinja noče dati inekcije.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

clock-img

14.03.2007, 07:18

clock-img

Anonimen

Mi smo kar na kondomih. Nam druga kr ne preostane. Včasih smo pa tud preutrujen za to in je to naša zaščita.

LP

clock-img

06.04.2007, 14:48

clock-img

happy mam

pencil-img

102

Midva sva na metodi "pazi".user posted image

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem