cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

v ponedeljek začnem

clock-img

07.08.2007, 08:51

clock-img

petrinja

pencil-img

440

no, evo pa sem stvari vzela malo v svoje roke in včeraj začela s famozno 90 dnevno dieto, saj moram kar nekaj kil spravit doluser posted image . če je še kater začela včeraj naj se mi pridruži, in se bomo skupaj bodrile!!!!
Mam pa za zgubit cca 25 kil, pa potem gremo na bahame, in brez pižame,.....user posted image user posted image  ma mi gre ta pesem po glav!?!user posted image

dejmo babe!!

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

clock-img

07.08.2007, 09:05

clock-img

Anonimen

uf.. bravo.. user posted image user posted image

Tud jaz bi se mogla mal k sebi spravit.. Sem se na morju zredila.. user posted image user posted image Sicer pa itak kar koli pojem več kot ponavadi, mam takoj 1 - 2 kg gor.. user posted image user posted image user posted image

Bomo videli - nič ne obljubim.user posted image

clock-img

07.08.2007, 10:42

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

IZVIRNO SPOROČILO: petrinja

pa potem gremo na bahame, in brez pižame,.....user posted image user posted image   dejmo babe!!



Jaz sem tudi začela (spet)user posted image  včeraj. Potem ko spraviva dol tek nekaj kilc pa greva... na Bahameuser posted image user posted image

clock-img

07.08.2007, 13:32

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Go, go, go....user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

08.08.2007, 20:06

clock-img

daysi

pencil-img

249

Petrinja, tudi jaz sem začela v ponedeljek z 90 dnevno, tako, da se lahko skupaj podajamo skozi muke in težave naših kg. Za izgubit imam isto kilogramov, lahko tudi kakega več. Imam namreč 88 kg.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

09.08.2007, 10:05

clock-img

tejč

pencil-img

1926

ojla, jaz sem (kao) začela 19.7., pa skoz grešim neki.
Danes sem imela škrobni dan, pa sem pojedla že tri vrstice čokolade...user posted image user posted image user posted image  Jutrišnja sladica in današnji pomfri odpade, ostane  mi samo sadje cel dan, za kazen!

clock-img

09.08.2007, 11:58

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

IZVIRNO SPOROČILO: tejč

samo sadje cel dan, za kazen!



Tudi mene danes čaka samo sadjeuser posted image , upam da nama danes uspe preživet!

Dobrodošla Daysi!

clock-img

09.08.2007, 13:59

clock-img

daysi

pencil-img

249

Dajmo punce, saj zmoremo.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

11.08.2007, 15:14

clock-img

petrinja

pencil-img

440

evo mene!

danes je že 6.dan, ko se prav lepo držimo diete-takšne ali drugačne. Jaz sicer prakticiram kar ločevalno, in sem danes pojedla za kosilo kar sojine polpete-ker je daneš škrob in je to dovoljeno. uf kako je sedlo. najhuje mi je na sadne dneve, takrat se ubadam z bilo čim, sam da mi ne hodijo razne sladkarije po glaviuser posted image .
sem pa izgubila že 2,5 kguser posted image user posted image . ma si ne morem pomagat, in kar vsak dan zjutraj stopam na tehtnico in še blazno trebuh noter vlečem ( kot da bi mi to pokazalo kaj manj kiluser posted image  ). bom pa se probala navadit na enotedensko tehtanje. kaj pravte ob ponedeljkih?
kaj prakticirate kakršnokoli telovadbo? jaz sem šla zadnjič v super moderni Sunny in sicer na plesno aerobiko-sem mislila da bom joške čez rame metala, jezik je bil pa itak čist do taluser posted image . ampak je sedlo, in tudi niso bile same suhice tamuser posted image .
sem pa rekla da malo bo treba tudi migat, če hočemo kaj, a ne babe??

Daysi-bravo da na glas poveš svoje kilceuser posted image user posted image . jaz jih imam pa sedaj 83 kilc kar pa lahko še milijonkrat povem, saj bom  itak pol za na obcestni plakat!!!!


_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

clock-img

12.08.2007, 18:38

clock-img

nunalca

pencil-img

1

Ojla!
Evo, se vam pridružim, pa najbolj z vzpodbudo! Eno dobro foro poznam: Gibaj se veliko in opazila boš razliko!!! In to še kako drži! Tisto, da ni časa je samo bedni izgovor! Kjer je volja, je tudi pot. In ko zares telovadiš, se ti zdi NORO zaradi ene čokolade zapraviti ves trud! Poizkusite, boste videle da gre- govorim iz lastnih izkušenj ( shujšala 30 kg) !
Pa lep pozdrav!

clock-img

12.08.2007, 20:08

clock-img

r1ta

pencil-img

2343

Tudi jaz začenjam s ponedeljkom. Jutrišnjim!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)

clock-img

13.08.2007, 07:41

clock-img

Yasminka

pencil-img

549

Tudi jaz se vam pridružujem. Sem nekaj let nazaj shujšala za 18 kg....nosečnost, porod sta naredila svoje. Rada bi shujšala za 6 kg.

clock-img

15.08.2007, 22:17

clock-img

petrinja

pencil-img

440

juuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!   sem že malo v minusu!!-4 kile!!!! v 10 ih dneh- no, še 21user posted image . pa bo že, ne babe?

kako kaj prakticirate telovadbo, no? povejte, povejte!!

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem