cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

v kolkem času porabiti narejen mlek

clock-img

10.05.2006, 11:41

clock-img

Anonimen

v kolikem času je treba porabit že narejeno mešanico mleka, če jo dete ne popije v eni rundi? vem da se kr hit skisa sam sem že pozabila kako hitr!

clock-img

10.05.2006, 12:02

clock-img

livia

pencil-img

2395

Če misliš na Aptamil in podobne mešanice, piše na škatli, da je treba pripravljen obrok porabiti v roku 1 ure. Jaz se tega držim. Pa ne smeš ga pogrevat.

clock-img

10.05.2006, 12:04

clock-img

Jana4

pencil-img

135

Meni je bilo rečeno 24 ur v hladilniku. Nikoli pa ga nisem zmrzovala niti mojega ne sicer pa zardi velikega povpraševanja - nahranit sem mogla tri user posted image user posted image user posted image - nisem imela dosti zalogeuser posted image .

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

clock-img

10.05.2006, 12:08

clock-img

Jana4

pencil-img

135

Piše že mogoče ampak tudi v porodnišnici stoji več kot eno uro mleko saj ga zvečer naredijo za čez noč in še zjutraj.
Meni je navadno stal po 6 ur , zvečer sem si pripravila za zjutraj in ni bilo nič narobe.user posted image

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

clock-img

10.05.2006, 12:52

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Kot pravi Jana4 - en dan v hladilniku (več pa res ne). Sem se pogovarjala z eno sestro na pediatrični, ko sva bila z malim tam. Tam ti ne naredijo vsakič svežega -2dcl, ko se mali zmisli, da bi pil. Dvakrat na dan večjo količino in ga hranijo v hladilniku.
Jaz sem mu dodajala po dojenju in nisem vsakič sproti delala tistih nekaj ml. Za dve do tri dojenji naenkrat in sem nekaj ur hranila v hladilniku.

clock-img

10.05.2006, 13:31

clock-img

Anonimen

Ja, v hladilniku lahko pripravljen stoji 24 ur, ampak če ji daš enkrat po steklenički za piti, pa ne popije vsega, moraš preostanek zavreči, ker se mleko pomeša s slino in potem postane gojišče bakterij.

clock-img

10.05.2006, 13:36

clock-img

Anonimen

aha kul..pol galohk zutri nardim npr en deci pa ga hranim v posebni flaški v hladilniku in ga samo sproti v drugo flaško nalivam po tist plunk al dva kar ga rabva za dodatek! hvala punce!

clock-img

10.05.2006, 18:28

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Ja tako sem jaz delala. Naredila v veliki flaški in potem vsakič malo prelila v drugo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem